Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történt velem? Hogy történh...

Mi történt velem? Hogy történhetett ez meg?

Figyelt kérdés

Régen annyira akartam egyetemre járni nem számított semmi de ma már csak nyugalmat akarok. Úgy érzem kiégtem nem bírom a megerőltetéseket. A suli, munka, család csak a gond, gond és gond már egyikben sem lelem örömömet.

Valaki biztatna egy kicsit csak hogy bírjam cérnával?!


Előre is köszi!

21/L


2011. szept. 16. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most Te egyetem mellett dolgozol és gyereket is szültél?
2011. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy. :D

Egyetemre járok, mellette dolgozni fogok egy másik városban úgyhogy nem leszek itthon (szüleim,tesók) sokat.

Az egyetem önmagában boldogítana, ha nem csak ilyen messzi munkát találtam volna és ha eltudtunk volna költözni anyuval meg öcséimmel. Ugyanis most itthon elszívja az energiámat ez a helyzet, a folyamatos ingázást se tudom hogy fogom így bírni. A legrosszabb, hogy a sulival sosem volt gondom csak most már az is sok.

2011. szept. 16. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj sajnos a felnőtté válás erről szól . Én is ma szembesültem ezzel, én is pont ma borultam kicsit ki, sok minden összejött egyszerre, de rádöbbentem, hogy ettől rosszabb dolgok vannak és igazából arról van szó, hogy egyrészt nem szoktam hozzá a sok "programhoz" másrészt kicsit rosszul is osztottam be az időmet.

Próbálgasd még ezeket, hiszen manapság nagy szó, ha valaki egyetem mellett tud még dolgozni is, én akármennyire szeretnék, egyszerűen nincsen, vagy legalábbis nem találok (vidék) munkát, még jövőhéten beregisztrálok egy rendes munkaközvetítő irodába, hátha ott lesz valami árufeltöltés vagy mi egyéb.

Azt írtad, hogy "már egyikben sem lelem örömömet". Ez azt jelenti, hogy valamikor szeretted, tehát semmi gond nincs azzal, amit csinálsz, csak épp rossz periódusban vagy, amit túl kell élned. Ezt bírd ki még mindenképpen, beleszoksz a dologba és jobb lesz, hidd el :)

2011. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!