Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Eléggé...

Mit jelenthet ez? Eléggé megijedtem esetleg valami rosszat!

Figyelt kérdés

Soha igazából nem érdekeltek az álmaim és soha nem teljesült be egy sem.

De most eléggé aggaszt ez:

3 napja a volt szerelmemmel álmodok. Beteljesületlen szerelem volt csak én szerettem és ö nem is tudott róla.

Ennek már 7 éve azóta vagyok együtt a most már férjemmel akit nagyon imádok.

Na most 3 napja ezzel a volt szerelmemmel álmodok.

A maiba megálmodtam egy dátumot ami az álmomban az Ö szülinapja volt/nem tudom mikor van igazából/. Elvitt kenuzni és megtámadtak minket a bogarak! itt vége is lett az álmomnak! Ami engem aggaszt, hogy tudom allergiás a darás csípésre elég rendesen. Azt mondta egyszer ha megcsípné egy darázs már lehetne zacskóba húzni.

Mit jelent bogarakkal amik megtámadnak minket és mit jelent egy bizonyos dátummal álmodni???????

Kérlek aki tud válaszoljon!

Egyszer egy boszi azt mondta nekem vigyázzak mert nagyon nagy energiáim vannak a boszorkánykodáshoz ha gyakorolnám, hát ugyan nem gyakorlom a mágiát, mégis félek hogy esetleg valami rosszat jelent ez az álom!


2011. jún. 10. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azt jelenti, hogy vágysz arra a nagy szerelemre. Nem feltétlenül magára arra a személyre, hanem arra, amit képviselt. Lehet, hogy a mostani kapcsolatod leült egy kicsit és az ez irányú vágyad így rajta keresztül jelent meg az álmodban (mert az álmok az emlékeinkből dolgoznak)

A bogarak meg azért jelentek meg, mert azért jelenlegi helyzetben mégiscsak házas vagy: szerintem a bűntudatod jelent meg.

Hogy ennek hogy lenne a mágiához bármi köze: nem hiszem

2011. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! Külön köszönöm, hogy nem hülyének néztél hanem segítettél! Nagyon szépen köszönöm!

Én is úgy gondolom nincs köze a mágiához csak gondoltam leírom mint plusz info!

2011. jún. 11. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2011. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!