Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa...

Mit jelenthet ez a furcsa álom? Értelmes válaszokat légyszi.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy én a tesóméknál voltam hosszabb ideig (nem tudom h napok, vagy hetek), és a párom nem volt itthon, amikor hazajöttem (5 éve vagyunk együtt). Próbáltam hívni, nem vette fel, már zokogtam, aztán egyszer csak felhívott egy nő, 06-53 as körzetű számról, és azt mondta, hogy soha nem fog visszajönni hozzám Tibi, mert őt szereti. Másnap megnéztem, hogy minek a körzete z, és kiderült, hogy Nagykőrösé is többek között. Ezt eddig nem tudtam. Viszont párom dolgozott ott télen 3 hónapig, és igaz, hogy hazajártak, nem szállón voltak, de mindig későn, és amikor esett, akkor állítólag egy kocsmában ültek, és vártak. Szerintetek?
2011. jún. 13. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi, hogy félsz, hogy esetleg a párod mást szeret és ez így mutatkozik meg benned.
2011. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az előttem lévő válaszoló is írta, valószínűleg nagyon szereted a párod, de még 5 év elteltével sem bízol meg benne teljesen, vagy nem hiszed el azt, hogy nem csalna meg, félsz, hogy elveszíted. Ez többnyire tudat alatt jön elő és az álmokból meg is lehet ismerni magad valamilyen szinten. Szerintem beszéld meg ezt a pároddal.
2011. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az álmokban a vágyaink és szorongásaink jelennek meg.

Szerintem ez csak annak a megjelenése, hogy félsz, hogy elveszted a párod. Mármint nem, hogy folyamatosan ezen aggódsz, hanem felmerült már benned, vagy csak benned van egy kicsit, hogy ez rossz lenne, és ez megjelent egy álomban. De ezen felül nem jelent semmit

2011. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, de nem fura ez, hogy pont az a körzetszám? Tényleg tök véletlen?
2011. jún. 14. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lehet véletlen, az biztos.
2011. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!