Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom, valaki segítene?

Furcsa álom, valaki segítene?

Figyelt kérdés

nemrég azt álmodtam, hogy hozzá kell mennem az édesanyámhoz, mert csak így tudom elkerülni, hogy férjhez kelljen mennem valaki máshoz. apum adott össze minket - tehát nem értem, ki akart volna valaki máshoz kényszeríteni. az esküvő után rengeteg fiú próbálkozott nálam, és magyaráztam nekik, hogy nem vagyok leszbikus, sőt, az anyukám se.

20 éves lány vagyok, valóban nem leszbikus, anyum meg végképp elzárkózik minden ilyesmitől. abszolút megértő szüleim vannak és nagyon szeretem őket, ragaszkodom hozzájuk, bár már egy éve nem velük élek. főleg apumhoz állok nagyon közel. tudom, hogy soha nem kényszerítenének rám semmit, amit nem szeretnék, nem csak kapcsolati téren, egyáltalán. mit jelenthetett ez az álom?


2011. aug. 3. 16:33
 1/4 anonim válasza:
félsz férjhez menni
2011. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem készülök férjhez a közeljövőben, sőt, még barátom sincs :D de amúgy lehet :D
2011. aug. 5. 16:38
 3/4 anonim válasza:
Emléked törhetett elő belőled, vagy csak szimplán érzed a köteléket a szüleid irán. Talán azt szeretnéd, ha a mamád kísérne az oltárhoz és, hogy, ha apád nem egyez bele egy házasságba, akkor hallgatni fogsz rá.
2011. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindössze annyi, hogy apukád úgy gondolja, hogy olyan vagy, mint anyukád. Ne aggódj: az ember génjeinek nagyobb részét édesanyjától örökli, függetlenül attól, hogy férfi-e vagy nő.
2014. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!