Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a furcsa álom?

Sackboy kérdése:

Mit jelent ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés

Íme az elmúlt események amik velem történetek:

-elmentem egy táborba (immár 5. éve)

-megismertem egy lányt és azonnal belé szerettem

-minden nap végén(mert akkor volt szabad idő) elmentünk egy eldugott helyen és beszélgetünk,csók stb.

-aztán a tábor végén elváltak útjaink,mivel ő egy távolabb településen él

-szakított velem

-ő túltett rajtam,én viszont nem

-egyre jobban hiányzik


Az álmom története:

Szabrinának (exem) születésnapi bulija volt...meghívott,ezért elmentem.

A buli estéjén kihívtam az udvarra beszélgetni vele.Megkérdeztem tőle,van-e pasija...Azt mondta nincs és megcsókolt...örültem,mert elmondta,hogy újra járhatunk,mert eszébe jutatta,hogy milyen jó volt,amikor együtt voltunk...És most jön a csavar.Hirtelen rosszul lett.Jött egy mentőautó és elvitte a kórházban...Addig én néztem a TV-t a szobájában.Átkapcsoltam egy hírcsatornára és azt mondták be,hogy egy mentős ütközött egy autóval...Meghalt egy lány és egy idős férfi.Szabrina volt a lány! A férfi egy Alfonso nevű ember volt...teljesen hidegen hagyott a férfi halála,de kiderült,hogy a legjobb barátom ismerte Alfonsót..


Hát,nagyon megijesztett az álom."Csak egy álom!"-gondoltam.Ám ma kaptam egy hívást Szabrinától...Furcsa,amióta szakítottunk egyszer beszélgettünk(az is 4 hete volt).Teljesen céltalan dolgokat kérdezett,mintha már régesrég beszélgettünk volna órák óta(pl: Hogy vagy? Mitcsinálsz?Van-e már barátnőd? stb.)Hát gondolkoztam.Ezek a verziók jöttek a való világban,ami az álommal van kapcsolatban:

-vagy Szabrina meghal(nem balesetben),és én(talán épp Alfonso)"meghalok" fájdalmamban

-Szabrina tényleg balesetben hal meg,de nem én,hanem a barátom ismerőse(álomban Alfonso) hal meg vele együtt

-egyikünk se hal meg,csak "meghalunk egymásért",annyira hiányozunk egymásnak,ezért összejövünk-ez a legjobb verzió :P Kérem,normális,hasznos és nem gúnyos válaszokat kérek!


2011. szept. 27. 16:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Sorry,hogy ilyen hosszúra sikerült,de aki segíteni akar,az veszi a fáradságot. Thanx! :))
2011. szept. 27. 16:44
 2/4 anonim ***** válasza:
A fáradság sok időbe (pénzbe) kerül ezért most nem veszek, ha nem gond.
2011. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mint már emlitetted még nem tettél tul rajta.

Nagyon szereted még mindig,és aggódsz hogy valami baj történik vele.Néha az ilyen érzések kihatnak az elmédre ami befolyásolja az álmodat.

Ez csak az én véleményem,csak gondoltam talán segít valamit.

Még ha nem is reméljük nem történik meg igazából is ami az álmodban volt.:)

2011. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zimu ***** válasza:

Smmit nem tudok plusszba hozzáfűzni...

A 2. kommentelőnek teljes mértékben igaza van. Ne aggódj :)

2011. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!