Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden éjjel álmodok, és...

Minden éjjel álmodok, és mindig reggelente felébredek megnézem az idöt és visszaalszok és elgondolom hogy hol hagytam abba az álmomat és folytatódik de szinte ez megy már egy ideje. Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 12:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Jó a memóriád,hogy emlékezel! Az álmokat általában éberdés után 10 peccel elfelejtjük(80%-át) Szerintem nem vagy teljesen ében mikor felébredsz...:D
2011. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok xdd ébren vagyok megnézem az idöt és vissza alszok és vissza is álmodok.. :D
2011. jún. 13. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, velem is volt már ilyen, nagyon jó élmény volt, szerencsés vagy, hogy te ilyen sokszor átélheted ezt :)

Amúgy az a lényege, hogy tényleg nem vagy nagyon ébren. Tudatodnál vagy, emlékszel a dolgokra, de pl nagyon zombisan álmos vagy, és csak fekszel. Szal nem mész ki vécére, nem kezdesz el robotot építeni xD

2011. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de már wc-n is voltma kint és ugyanugy visszagondolok rá és folytatódik az álom amugy nagyon jó nagyon imádom *.*
2011. jún. 13. 14:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt énis szoktam, főleg, ha szeretném, hogy folytatódjon. Még nem zökkentél ki az álmodból teljesen és azért lehet. Mondjuk nálam van, hogy folyatódik, de valahogy a hangulata megváltozik a dolognak

Meg szerintem ebbe is belejátszik a tudatos álmodás egy kicsit

2011. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bárki képes lehet rá, hogy visszamegy az elözö álomba. Csak rá kell egyszerüen gondolnod mikor visszaalszol, semmi különleges nincs ebben.

Abban meg föleg nincs, hogy minden éjjel álmodsz, mivel mindenki álmodik minden éjjel :)

2011. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bárki képes lehet rá...hát eddig sokat probáltam és nemtudtam csak most valahogy mégis (:
2011. jún. 16. 00:10
 8/11 anonim ***** válasza:

és amikor felkelsz, mennyi az idő?

talán nem 3:33? :)

2011. jún. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
neked az reggel? :D
2011. jún. 16. 10:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, nem fog minden esetben müködni. Csak akkor tudsz pont abba az álomba visszamenni, ha még egy bizonyos szinten vagy és nem vagy teljesen éber.
2011. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!