Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van élet a halál...

Szerintetek van élet a halál után? Vagy folytatódik ott valami? Nagyon foglalkoztat ez a téma. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
81%

aha. én számomra ez inkább olyan evidens dolog hogy nem beszélek róla


olvasgattam már a témában és közelebb áll hozzám ez a felfogás mint a "halál utáni nagy semmi"

2011. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
78%
Élet nincs.Lélek van. :) (szerintem) Én úgy gondolom,hogy másik dimenzióba kerülünk egy ideig és utána új testet kapunk. Nagyim szerint akik jók és meghaltak tündérek lesznek,és volt hogy sétáltunk meglátott egy lepkét ami jött velünk és mondta,hogy jön velünk az anyukája.Szerintem ez is aranyos.:)
2011. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
61%
Én a reinkarnációban hiszek. Halál után a köztes létbe kerülünk (ott is történik egy s más), majd újra leszületünk, és így tovább :) Aztán persze eljön az idő, mikor már nem születünk le, de az "élet"(lélek) megmarad utána is. Hogy a lélek véges-e, vagy végtelen, na azt nem tudom!
2011. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) olvasgattam egy oldalt ott egy holland kardiológus tesztelte a betegeit akiknél klinikai halál állt be. Mindenük leállt az agyuk a szívük mindenük, és miután sikeresen újraélesztette őket akkor szinte ugyanazt mondták a betegek, hogy ugyanazt látták és érezték. Az orvos egyedül azt a lehetőséget tudta mondani, hogy szerinte a halál után a tudat tovább él.
2011. jún. 24. 19:05
 5/93 anonim ***** válasza:
85%

Élet az mindig van...s hogy mi történik halál után? az elméd elválik a továbbiakban funkcionálni képtelen fizikai testedtől, és egy amolyan asztráltest segítségével fogsz utána tapasztalni, persze csak egy ideig...mivel utána folyt. köv. :P


olyasmi mint álomban, ott sem az ébrenlét alatti testeden át tapasztalsz, hanem egy másik test által...amit az univerzum "mögött" meghúzódó Elme(Univerzális Szellem/Lélek) biztosít neked...szóval a halál az csak egy váltópont az élet meg nem szűnő folyásán...álom után pedig alvás, és utána kelés mindaddig, amíg be nem látod az élet igazságát, hogy eztán a tiszta elmévé válj, s megszabadulj a születés-halál körforgástól. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 A kérdező kommentje:
Ebbe még bele sem gondoltam ebbe az álom dologba. Akkor valahogy jól sejtettem, hogy az álom egy másik világban történik. De a születés-halál körforgás után mi történik?
2011. jún. 24. 19:21
 7/93 anonim ***** válasza:
66%
Ha ezt tudnám, milliomos volnék...Tanlmányozd akeleti filozófiát és vallást, ha kiforrott válaszokat keresel.
2011. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim válasza:
70%
Nem akarlak elkeseríteni,de véleményem szerint csak azért alakult ki bennünk a hit a túlvilági életben, mivel így sokkal könnyeb leélni az életet, mintha végig ott lenne bennünk a tudat, hogy bármikor végeszakadhat a földi létünknek, és a tudatunk örökre elveszik a semmibe. Én is hiszem inkább azt, hogy ha meghalok egy jobb világba kerülök, ahol mindaz megadatik ami a földi életben nem, bár mint szkeptikus, az ellenkezőjéről vagyok meggyőződve.
2011. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
46%
..és végül beletekeredsz saját magyarázatodba, mnt kígyó a farkába....
2011. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
82%
Úgy gondolom, semmi nem semmisül meg a világon. Sem energia, sem anyag, sem gondolat, sem érzés, sem információ, maximum minden csak átalakul. Hogy hogyan, milyen formában, arról lehet vitatkozni.
2011. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!