Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha valaki úgy akarja elfelejteni a volt kapcsolatát hogy hónapokig szeretne beszélgetni a volt barátnőjével aki addig nem is pasizhat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném...
2011. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 xdj ***** válasza:
esetleg honapokig nm szeretne..en pl levegonek nezem az exemet :-?
2011. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Szeretnél beszélgetni a volt barátnőddel?:O

Am szerintem nem helyes...sőt...ha nem akarsz tőle semmit akkor ne játssz vele...ne reménykedjen...:)

2011. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kit akar becsapni?
2011. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy szerintem se normális és az sem hogy terorizálja a lányt
2011. aug. 4. 23:29
 7/16 B.angel ***** válasza:

Bővebben?

Normálisnak nem normális! Mi az, hogy nem pasizhat addig a lány? Hát a lány helyébe lehet elküldtem volna melegebb éghajlatra. Nekem nem mondaná meg senki, a volt barátom se, hogy pasizhatok-e, ha már véget ért köztünk minden..

2011. aug. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kiderült hogy a srác pszihológiai terroros vagyis nem komplett,és a lányt saját tulajdonnak tekinti
2011. aug. 5. 08:22
 9/16 B.angel ***** válasza:
Értem. És neked mi a szereped ebben? A lány új barátja vagy, vagy az szeretnél lenni? Hány évesek vagytok?
2011. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én a lány új barátja vagyok és húsz felett
2011. aug. 5. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!