Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon felzaklatott. Ekkora...

Nagyon felzaklatott. Ekkora marhaságot álmodni. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam álmoskönyvvel, de nem sok minden jött le belőle. Csak, hogy lezártam egy bizonyos életszakaszt, és a többi?

csörgött a telefonom(1), hogy valami baj van a gyerekekkel. rohantunk haza, de még a versenyen a férjem öccse elmondta, hogy elméletileg a gyerekek anyja még itt van, és meg akarja bosszulni, hogy a gyerekek hűtlenek voltak hozzá.

Na, a gyerekek kora kb így nézett ki:

volt egy fiú kb hét éves

a másik fiú kb egy éves

a lányok, négy

és három évesek voltak

mikor bementem a hátsó kertbe, a picin kívül mindenki ott volt a földön. Térdeltek, és meghajoltak. És egy szellemnő - gondolom az anyjuk - egy,egy páfrány levelet adott a kezükbe.

A kicsik nevettek, hogy anyu itt van. Megkérdeztem, hogy és miért adta nekik a virágokat.

Erre elkomorult arccal azt mondták büntetés. Mikor a fejüket a földhöz rakták, elkezdtek átváltozni porcelán babákká. Nagyon megijedtem, főleg, hogy én félek a babáktól.

Akkor már hiába vertem ki a kezükből a levelet, semmi nem volt.

A nő nem foglalkozott velem, egyenes háttal siklott a gyerekek között.

Berohantam a kicsihez - a férjem és az öccse nem tudom hova lettek - és próbáltam bekenni egy krémmel, amiről biztosan tudtam, hogy elijeszti a nőt. a kicsi tűrte, nem gagyogott. pedig tudtam, hogy nekem szokott.

akkor jött a nő, de nem a babára nézett, hanem rám.

Aztán a mostani kollégiumomban keltem fel, és az egyik lány hozzám beszélt - itt már a saját bőrömben voltam. Mindenáron azt akarta, hogy menjek el vele használtruha üzletbe. Nem hallotta mikor válaszoltam, hanem elkezdett sírni.

Nem értettem. Föl akartam hívni anyut, de nem találtam a telefonom(2)

Aztán elmentem a saját szobámba, és az egyik legjobb barátnőm vörös szemmel nézett előre a telefonjára(3) - ugyanolyan, mint az enyém - , és mondta, hogy mennyire hiányzok neki. Miért kellett meghalnom. Na ott kiakadtam. És onnantól kezdve zavaros, de azt tudom, hogy ő egyszer csak meghallott, és segíteni próbált, de mondta, hogy a szüleim nem hívhatja fel, mert nem tudja, hol a telefonom(4). Mondtam neki, hogy tudom fejből a számukat. Lediktáltam neki, erre mondta, hogy ez a tíz évvel ezelőtti számuk nem?

Nem értettem ezt a dolgot, ő ugyan annyinak nézett ki, mint most.

Elszomorodtam, hogy anya hogy össze lehet törve. Nagyon kivoltam...

Egy pár hét után megnyugodtam, és a többiekkel tök jól elvoltunk. Szívattuk a többieket, hogy láthatatlan voltam számukra, és néha előre megírtam a leckéjüket, vagy éppen kitéptem a füzetükből azt. Szétrámoltam a cuccaikat. Vicces dolgokat derítettem ki. Furcsa volt, de vicces.

Aztán meg mikor már nem hiányoztam annyira, egy lány beköltözött a helyemre, aki szintén látott engem, és én akkor ültem a régi ágyamon, előredőltem, és azt mondtam:

Rájöttem. Csak a babáimat kell megmentenem. Utána elmehetek.

Annyira fölzaklatott. Főleg, hogy amúgy is rettegek attól, hogy egyszer meghalok. :/


2011. jún. 16. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy az álmod értelmezését várod válaszként. Amit én tudok az az, hogy az álmodás az, amikor a tudatalattid túl aktív, és mindent összekavarva mutat neked. A b1 vitamin szedése tud ezen segíteni, meg a kevesebb stressz. Vannak módszerek annak kiderítésére, hogy mi van a tudatalattidban, de az nem az álmok értelmezése.
2011. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Enting ***** válasza:

az álom értelmezésében kulcsfontosságú, hogy gondolt át: Milyen érzés volt? Milyen volt a hangulata a helynek, az egész szituációnak? Volt- e valami, vagy valaki, ami/aki bármi módon emlékeztetett egy valós dologra/személyre? Érdemes továbbá az álom szereplőinek viselkedését úgy is megnézni, mintha az te lennél, mert sokszor a személyiségünk egy vagy több részét önálló személyként jeleníti meg az agyunk. Vizsgáld meg, hogy mit üzennek a szereplők, hiszen a te agyad hozta létre mindegyiküket- így mindegyikük te vagy.

Ezen kívül: az álmoskönyvet nyugodtan felejtsd el, mindenkinek más a szimbólumrendszere. De vannak azért általános szabályok. Nézz mindent úgy, mint egy metaforát. Ez az álom nem a halálról szól, sokkal inkább arról, ami mostanában foglalkoztat, vagy történik veled. A rémálmokról úgy tartják egyébként, hogy azért jelentkeztek, mert a tudatalattid, miután többször sikertelenül próbálta felhívni valamire a figyelmedet, úgyszólván rádkiált, hogy most már biztosan vedd komolyan. Úgyhogy nem kell megrémülni. A halállal jobban teszed, ha mielőbb kibékülsz, meggyőződésedhez illő szakember segítségével biztosan sikerülni fog, és boldogabban élsz utána. Álomelemzéshez ajánlom még James Redfield könyvét, "Gyakorlati Útmutató" a címe, tulajdonképpen ez "A mennyei prófécia" c. könyvéhez segédanyag, de remekül használható önmagában is. Nagyon gyakori könyv, antikváriumban, könyvtárban megtalálhatod, de nagy valószínűséggel van egy ismerősöd, aki kölcsönadja. Sok sikert!

2011. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!