Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent ha álmomban az...

Az mit jelent ha álmomban az egyik első fogamról le volt törve egy pici darab?

Figyelt kérdés
korábban volt fogam, amiről valóban volt letörve, de már rég megcsináltattam
2011. jún. 16. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok problémád volt a fogaiddal, akkor lehet, hogy azoktól félsz. Pl. félsz, hogy újból letörik, vagy akár más fogproblémára figyelmeztet. Nekem is szokott ilyen lenni. Rosszak a fogaim és gyakran álmodom azt, hogy letörnek vagy kihullanak.
2011. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Azt gondoltam lehet valami "izgibb" jelentése:)))

2011. jún. 16. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichoanalízis szerint a fogtörés, fogkiesés egy nagyon mély, ősi szorongást jelképez. De ezen felül jelentése nem nagyon van
2011. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "ősképeket" (ha ez az) soha nem lehet kontextustól függetlenül értelmezni. Szóval szerintem ha valakinek gondja van a fogával és azzal kapcsolatosan álmodik, az könnyen lehet, hogy inkább a személyes érintettség miatt van. Amúgy nekem egy ideig elmúltak a fogas álmaim, miután megcsináltattam egy fájósat.
2011. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!