Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Aki ért az álomfejtéshez,...

Aki ért az álomfejtéshez, légyszi próbálja megfejteni?

Figyelt kérdés

Tegnap este elég sok motívum volt az álmaimban. Szinte tele volt azokkal.


Egyrészt most komoly üzleti lehetőségek közé kerültem. És azt álmodtam, hogy becsaptak. De érdekes, hogy nem a munkaadóm, hanem a volt tanárom, akinél csinálom majd a megbízást.


Másrészt volt olyan, hogy egy sekély tavat próbáltunk sok száz emberrel kimozdítani a medréből azzal, hogy az egyik oldalából a másikba futottunk a vízben. Az első két körnél nem nagyon mozdult, de utána a tömeg mozgása hatalmas hullámokat generált. Egyszer csak elől szaladtam a vízben és alábuktam. A mögöttem csörtető tömeg pedig keresztültaposott rajtam és nem tudtam felkelni. Átéltem a fulladást.


Illetve volt egy olyan is, hogy egy motoros rendőr állt az úton és végigbámulta, ahogy egy gyanús külsejű egyén beszáll egy kocsiba (azt hiszem feltörte) majd beindítja valahogy és simán elhajt vele. Nem mentek utána.


Nem tudom mit jelképezhetnek ezek. Talán összefüggenek az üzleti lehetőséggel. Egyébként úgy emlékszem az elkötött kocsi pontosan olyan volt mint a megbízómé.


2011. szept. 2. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
1. vigyáz kibe bizol meg 2nagy hülyeséget fogsz csinálni egy bandával de tuléled. 3.lenyulják a fönökkocsiját és aki látya nem érdekli mer rüheli a fönököt vagy valami hasonlo kb ez
2011. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
NINCS ember aki ért az álomfejtéshez.Aki ilyet állít magáról,hazudik. Ha bővebb magyarázat kell,Lásd: Gyökössy Endre Isten elfelejtett nyelve az álom.
2011. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Most bocs nem olvasom el ez a bíró miklós meg egy szardarab

ne higgy neki

Bocs :P

2011. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!