Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Most álmodtam először ilyet

Figyelt kérdés

tudom hogy nekem kell rájönni arra hogy mit jelent, de sokat gondolkodtam rajta, és nem tudom...

Azt álmodtam,hogy apukám egy bálnavadász, és én elmegyek vele bálnát vadászni.Egy furcsa hajószerűségben egy kötéllel próbáltuk kihúzni,aztán meg csak apukám húzta de visszaengedte,és azt mondta hogy megharapta a bálna:S aztán a hátsó kertünkben votl egy mocsár, ahol úszkáltam, és beleakadtam a hínárba,és éreztem hogy összevagyok fogva,de azért még kiúsztam apukámhoz.Aztán megint a vízben voltam,kizavartam anyukámat a vízből nehoyg beleakadjon a hínárba, és én is kijöttem.Aztán a kisháznál voltam, és egy furcsa lény kergetett.Olyan volt...hogy...olyanok voltak a lábai mint a vakondé,4 votl de csak az első kettőt lehetett látni,és azon olyan karmok,és az orra is olyan volt, és nagy gombszeme volt.Aztán bementem a kisházba ahol apukám volt, és a kis lény beszaladt a fürdőszobába. MEgkérdeztem hogy mi az, és azt modnat apukám hogy maradék(az álomabn ez azt jelentette, hogy lerakódott üledékből keletkezett állat)és aztán bent votlam a házban, és kis tálba vizet tettem, a kutyám szaglászta azt a valamit,és amikro leraktam a vizet a tállal, az az állat belemászott, én emg kivettem, és amikor egy nagy tálba raktam vizet hoyg ússzon abba, már kettő volt. Ez volt az álmom.Nagyon szeretem az állatokat, és nem akarok bálnavadász lenni.ÉS az az állat sem lehetett vakond, mert a vakond nem él vízben, mert az álmomban úgy volt, hoyg tudtam hogy a vízből jön, és fehér volt. Vagy az egész csak úgy van?


2011. jún. 20. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát elég h*lye álom.Szerintem nincs jelentősége.Én is hülyeséget álmodtam az éjjel,de én sem értem.Azt álmodtam hogy korházba voltam és szűltem.4-es ikreket.De ebből 2 fekete volt.És a legnagyobb gondom az volt hogy hogyan adom be a páromnak hogy mitől is ilyenek a babák.. xD
2011. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az álmoknak semmi jelentősége nincs, én azt álmodtam hogy egy mutáns nő megfőzött aztán megevett :S. Ezért mondom hogy ne is figyelj arra hogy mit álmodsz:D
2011. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülye álom, és köszi a kommenteket :)
2011. jún. 21. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!