Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsát álmodtam,...

Anademok kérdése:

Nagyon furcsát álmodtam, ezért kérdezek mindenkit hogy mégis mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Volt egy kis ablak, aminek külső része tükör volt ezt kinyitottam, és mögötte volt egy téglalap alakú lámpa szerűség és fehéren világított. Nagyon erős fénnyel, és én nem tudtam levenni róla a szemem, és egyszerre tervrajzok robbantak be az agyamba, és egyre több és több, és teljesen transzba estem.. és ekkor keltem fel.. Mit jelenthet?
2011. júl. 21. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
aa fény az az hogy valamiben magasabb szintre kell lépned,fejlődnöd kell (meg olyat is ir a szótáram hogy azoknál gyakran van akik közel vannak a halálhoz.. szerintem ettől vonatkoztassunk el),az ablak remény,tudatosság meg hasonlók, a tervrajzok meg szerintem terveket jelenthetnek,vagy ha olyat dolgozol akkor ahhoz kapcsolódik
2011. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PROBLEMDAD válasza:
Ez azt jelenti hogy te vagy A mérnökök Istene.
2011. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!