Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnék többet álmodni?

Hogyan tudnék többet álmodni?

Figyelt kérdés
Én 98%ban úgy alszom hogy elalszom,magamon kivül vok,és felébredek,nem álmodok...de tegnap este nagyon érdekes és számomra izgalmas álmot álmodtam,haverok,egy két korombeli lány...és jol elvoltunk azokkal(barátilag)de pontosan mindenre nememlékszem,de pár dologra igen..de nem ez a lényeg,hanem az hogy hogyan álmodjak többet?mer unalmas igy az éjszaka xD
2011. jún. 21. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

minden egyes ember minden egyes éjjel álmodik, ezt jobb, ha tudod:)

90percenként van az a fázis az alvásban, hogy álmodjunk, tehát minden másfél órában álmodsz, max nem emléxel rá.

Ezt az álmodat viszont meséld el, hadd olvassam el:)

2011. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.Am próbáld meg azt h este nagyon arra koncentrálsz amit álmodni szeretnél.Nálam bevált.
2011. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

figyu,tudnám ha álmodnék,és én reggel mindig jól ébredek,kipihentet,szerencsére...és olyankor tudom h nem álmodtam semmit!

Amúgy ime az álmom:

zombi apokalipszis lett(kaptár3 új verziója:OO)majd haverokkal menekulunk..eljutunk egy különitménybe,erőd..majd 3 korunk belű csajjal összeismerkedunk,jo baratok lettunk semmi tobb,majd ott is kiut a járvány ahol vagyunk,és küzdeni kezdunk az életunkért..tökre úgy mozgunk mint mátrixban :DxD és valahogy kijutunk onnan,majd valamiféle járművel a sivatagban megyunk tovább..tökjó volt a végére,csak amikor 1 zombi szembejött velem nagyon befostam.akkor nemtudom milett...

érdekes és akciódús mi?:)

BTW nem kitalált!!!!

2011. jún. 21. 17:51
 4/5 A kérdező kommentje:
kb ez történt,részletesen nememléxem,de 3man voltunk haverokul!!!
2011. jún. 21. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy időszak amikor egyáltalán nem emlékeztem az álmaimra!A lényeg hogy nagyon nyugodtnak kell lenned tehát minden fény és zajforrást megkell szüntetni alvásnál(pl.:led a tvben,lámpák vagy a hangokban a kintről beszűrődő hangok) és aludd ki magad rendesen. Nekem az után lettek álmaim hogy a zajokat és fényeket megszüntettem és az átlagosnál többet aludtam pl időben lefeküdtem meg ilyesmi:)
2011. jún. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!