Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már 3. napja zsinórban álmodok...

Már 3. napja zsinórban álmodok 1 lánnyal aki elég szimpatikus. Csak van barátnőm ami sztem 2-3 hét és vége lesz. Azt a lányt akivel álmodok nap mint nap látom a suliban. Ez mégis mit takar?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

a kérdésben benne van a válasz

tetszik az a lány akivel álmodsz

És ezért el akarod hagyni a mostani barátnőd

2011. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akivel álmodsz az bejön neked és inkább vele képzelnéd el az életedet. Ha a jelenlegi barátnőddel már nem jössz ki úgy akkor minél hamarabb szakíts vele, hidd el így jársz a legjobban.
2011. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
azt hogy megakarod hágni, de durván... meséld el neki hátha lecidáz...
2011. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Span válasza:

Tetszik a lány. ennyit!

Minek vagytok együtt a barátnőddel ha úgyis ki akarod dobni?

2011. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy fiúval álmodtam aki a sulinkba jár,sőt majdnem egymás mellett van a termünk. Nah mind 1 a lényeg az,hogy nagyon szimpi volt,de közbe lett barátnője és elakartam felejteni,és pont aznap vele álmodtam. Most meg,egyre BUNKÓBB vagyis a barátaim szerint. Lehet hogy épp nem mer odajönni hozzám... Szerintem ez egy "JEL" :P. Nagyon tetszik neked és már az agyat is tudja ezt nem csak a szived,szóval egyenesen hozzá vezet az utad. :) remélem segítettem,jah és bocsi a hosszú hozzászólás miatt.
2011. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!