Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Visszatérő álmaim vannak és mindig ugyan az.

Figyelt kérdés
Azt álmodom, hogy elüt egy autó és bekerülök egy kórházba és emlékezet kiesésem lesz, de az emlékezetem soha nem jön vissza, és ugymond "új" ember leszek, mert ujra megkell ismerkednem mindenkivel. A kórházba az anyukám és kb 6 barátom, de az apukám és a hugom soha nem jött be látogatni. De senkit se ismertem meg mindenki bemutatkozott, hogy ö ki volt az életembe. Körübelül 6x álmodam ezt, de az utolsó 2 álmomba már meghaltam és csak 3 ember volt ott abba a sötét szobába és mindent elmondtam, amit érzetem irántuk, és amit eltitkoltam. Nagyon érdekelne, hogy mit jelent ez az álom, mert egyre sürübben jön elő. És már félek attól, hogy véletlen mikor üt el az autó.
2011. jún. 23. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ezek csak álmok, de! üzenete lehet, átvitt értelemben. A húgoddal és az apukáddal átgondolnám a kapcsolatom, hogy hogyan kerülhetnék hozzájuk közelebb. Amnézia: szeretnél tiszta lappal kezdeni, de nem tudod kifejezni magad.


Félni semmi esetre sem kell...

2011. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem csak a visszatero almok jelentenek valamit, illetve nem csak azok valhatnak valora.De nem feltetlenul valnak valora.En legtobbszor hulyeseget szoktam almodni.De egyszer az egyik hulyesegem valora vallt, csak epp teljesen maskepp.Tehat nem feltetlenul szoszerint kell ertened, meg ha meg is tortenne. Az is lehet, hogy elut az auto es korhazba leszel, de nem biztos hogy amneziad lesz.


Peldaul anyum egyszer megalmodta, hogy elut egy piros Dacia, es evekre ra ott ahol megalmodta elutott egy fekete Merci.Es nem pont ugy, es az almaban meghaltam, valojaban pedig csak oldalt kapott el, es elestem, es kiment a bokam.


Szoval a korulmenyek, es az egesznek a vegkimenetele nem biztos hogy ugyanugy fog tortenni.

2011. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jólmondja z első. a hugoddal ás apuddal gondoldát jól a kapcsolatotokat mert valami nemstimm. az,hogy kiöntötted a szíved azoknak az embereknek sokat jelenthet... pl titkolsz valamit és elakarod mondani de nemlehet... a megoldás pedig mindenféleképpenaz,hogy elmondod neki azt amit álmodtál és amit mondtál nekik az álmodban.
2011. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!