Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mitől függ az,...

Szerintetek mitől függ az, hogy valaki tudatosan álmodik? Elég fura álmaim vannak. Mindenféle. Visszatérő. De ez hagyján, már éber állapotban is érdekes dolgokat láttok, ami megrémiszt.

Figyelt kérdés

Álmaimban tudatomban vagyok,szóval tudom irányítani az álmaimat...pl.ha zuhanok mondom magamnak ez csak egy álom,ez csak egy álom és akkor elkezdek repülni,vagy ha fuldoklom a vízben akkor is ez csak egy álom,álom és el kezdek lélegezni,de ezt olyan mélyen élem meg,hogy ameddig győzködöm magam addig nem veszek levegőt...próbálok odafigyelni az apróságokra ,hogy mit akarnak közölni velem az álmaim,vagy a visszatérők...elég jó alvó vagyok,de álmaimban is megmarad az időérzékem,például mindig egy perccel hamarabb ébredek föl,mint a telom csörögne,vagy ha 10percre még visszaalszom,akkor sem állítok órát,mert simán fölébredek,pedig az alatt a 10perc alatt is álmodom.

Ja és mikor fölkelek szoktam látni alakot az ágyamnál,amolyan füst szerűséget vagy árnyat,sokszor üldöznek álmaimban,vagy van...hogy egy darab kő vagyok,legalább is annak érzem magam...elmúlik az életkedvem(amúgy mindig fülig ér a szám)és azt érzem,hogy sohasem fogom látni a szeretteimet...és mondanak valamit,de nem értem,mert teljesen más nyelven,ilyenkor nagyon félek,nekem óráknak tűnik az egész,de csak pár perc vagy másodperc telik el az óránkon,érdekes csak ilyenkor hagy el az időérzékem.

Ja és ami jó az egészben,hogy orgazmust is tudok átélni:)

Szóval arra ébredek föl:)

Néha úgy-érzem,hogy az egészet bemesélem magamnak,ha látok vagy hallok valamit,de amikor a kutyom és a cicám is oda nézz,és ideges lesz,ilyenkor megnyugszom,hogy csak nem vagyok ketyós:)

A párom nem hisz ezekben a dolgokban pedig szerintem elég egyértelmű,ha tükrök esnek le a falról és egyszerre három óra áll meg hajnali fél3-kor...de ő azt mondja véletlen.

Nem is tudom vele megbeszélni ezeket,mert dilisnek nézz,bár lehet én is annak néznék bárkit,ha nem velem történnének meg ezek a dolgok.Vagy ha más mesélné el,és én nem élnék át semmit.

Nekem ez kis korom óta így van.Nem igazán beszélek róla senkivel,mert kinek hiányzik az,hogy hülyének nézzék,csak a nagyon közeli barátnőimnek mondom,de ők sem értik,hisz nem tapasztalják,de legalább meghallgatnak és nem néznek dinkának:)



25/L


2011. nov. 2. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor felkelsz akkor nagyon nehezen tudsz úgy ahogy kb ledermedsz ?És nem bírod mozgatni a végtagjaid ?Mert ha igen akkor az álom paralízis volt ha alakot is láttál utána!


18/F

2011. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Általában mindig láttok valamit magam körül mikor felébredek,de nem érzem magam ledermedtnek,és mindenem tudom mozgatni.

Amikor meg nem tudtam,akkor álmomban nem tudtam mozogni,gondolom,és az azért volt furcsa,mert tudatosan álmodom,és általában azt csinálom,amit akarok,de akkor nem tudtam megmozdulni,sőt azt éreztem,hogy soha többet nem fogok élni,hogy meghalok...de miután "fölébredtem" mindenem tudtam mozgatni és nem láttam semmit a párom Tv-zet mellettem és ránéztem az órára és csak fél másodperc telt el,visszaaludtam,itt folytatódott minden,felkeltem kb. egy perc telt el,majd kértem a párom,hogy nagyon erősen szorítson,hogy érezzem ott van mellettem és utána tudtam aludni. Olyan volt mintha a tudatomba férkőzött volna,valamit mondott,de nem értettem mit,és nem a fülembe,hanem a fejembe...Ja és ritkán sebek is keletkeznek rajtam...azért ez már szerintem durva...

2011. nov. 2. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy ilyen irányított meditáció.

A szellemvilággal annyi a probléma hogy szeretnek ragaszkodni valakihez főleg ha interakció van köztetek.

Nem tudom hogy írjam le hogy ne rémülj meg de szellemjárta vagy. Amondó vagyok hogy vagy járj utánna ennek a technikának vagy hagyd abba mert nem lesz jó neked.

2011. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!