Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elég fura álmaim vannak....

Elég fura álmaim vannak. Mindenféle. Visszatérő. De ez hagyján, már éber állapotban is érdekes dolgokat láttok, ami megrémiszt. Szerintetek mitől függ az, hogy valaki tudatosan álmodik?

Figyelt kérdés

Álmaimban tudatomban vagyok,szóval tudom irányítani az álmaimat...pl.ha zuhanok mondom magamnak ez csak egy álom,ez csak egy álom és akkor elkezdek repülni,vagy ha fuldoklom a vízben akkor is ez csak egy álom,álom és el kezdek lélegezni,de ezt olyan mélyen élem meg,hogy ameddig győzködöm magam addig nem veszek levegőt...próbálok odafigyelni az apróságokra ,hogy mit akarnak közölni velem az álmaim,vagy a visszatérők...elég jó alvó vagyok,de álmaimban is megmarad az időérzékem,például mindig egy perccel hamarabb ébredek föl,mint a telom csörögne,vagy ha 10percre még visszaalszom,akkor sem állítok órát,mert simán fölébredek,pedig az alatt a 10perc alatt is álmodom.

Ja és mikor fölkelek szoktam látni alakot az ágyamnál,amolyan füst szerűséget vagy árnyat,sokszor üldöznek álmaimban,vagy van...hogy egy darab kő vagyok,legalább is annak érzem magam...elmúlik az életkedvem(amúgy mindig fülig ér a szám)és azt érzem,hogy sohasem fogom látni a szeretteimet...és mondanak valamit,de nem értem,mert teljesen más nyelven,ilyenkor nagyon félek,nekem óráknak tűnik az egész,de csak pár perc vagy másodperc telik el az óránkon,érdekes csak ilyenkor hagy el az időérzékem.

Ja és ami jó az egészben,hogy orgazmust is tudok átélni:)

Szóval arra ébredek föl:)

Néha úgy-érzem,hogy az egészet bemesélem magamnak,ha látok vagy hallok valamit,de amikor a kutyom és a cicám is oda nézz,és ideges lesz,ilyenkor megnyugszom,hogy csak nem vagyok ketyós:)

A párom nem hisz ezekben a dolgokban pedig szerintem elég egyértelmű,ha tükrök esnek le a falról és egyszerre három óra áll meg hajnali fél3-kor...de ő azt mondja véletlen.

Nem is tudom vele megbeszélni ezeket,mert dilisnek nézz,bár lehet én is annak néznék bárkit,ha nem velem történnének meg ezek a dolgok.Vagy ha más mesélné el,és én nem élnék át semmit.

Nekem ez kis korom óta így van.Nem igazán beszélek róla senkivel,mert kinek hiányzik az,hogy hülyének nézzék,csak a nagyon közeli barátnőimnek mondom,de ők sem értik,hisz nem tapasztalják,de legalább meghallgatnak és nem néznek dinkának:)



25/L


2011. nov. 2. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Nem dilis vagy, hanem ostoba. Inkább értelmes dolgokkal kellene foglalkoznod, hátha ragad rád valami.
2011. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvességed,bár inkább maradok ostoba,mint Tapló...Szép estét:)
2011. nov. 2. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:

A tudatos álom és annak spontán kevésbé tudatos változata ismert jelenség/képesség, tökéletesen tudatos állapotban a rémálmok nem okoznak gondot. Stephen LaBerge és Paul Tholey pszichológus urak foglalkoztak, többek között a témával, de rajtuk kívül is írtak sok könyvet a témában.


Az ébren dolgokat látás, meg lehet: alvásparalízistől, pusztán a kábaságtól, téves ébredéstől (filmekben gyakoran felbukkanó elem), elmebajtól.


A tükröt meg az állatok verték le.

2011. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem vagy dilis!!!

Fogékonyabb vagy az ilyen dolgokra! Mondhatnám nyitva van, vagy nyiladozik a 3. szemed.

Velem is történtek furcsaságok és tudom hogy hatalmában vagyok bizonyos "képességnek", csak nem foglalkozom vele mert még nem érzem magam elég felkészültnek. Ez így elég hülyén és spirituálisan hangzik, nem kell nagy dolgokra gondolni.

A férjem is teljesen hitetlen és mindig meg mosolyogja a történeteket amiket mesélek, de így vett feleségül :D


Szóval nem vagy dilis de arra figyelj hogy ne billenj teljesen át! Tehát megtörténnek veled ezek a dolgok, érzékelsz más magasabb rendű dolgokat. Olvass utána tanuld ki, de ne csak ezen kattogj a nap 24 órájában, mert veszélyes. Könnyen bele örül az ember ha nem tud meg állj-t parancsolni magának!


Én nagyon szívesen meghallgatlak majd ha nincs ki meghallgasson és ki akarod beszélni magadból nyugodtan írj privit!


Ja a kutyám mindig megrémített amikor bámulta a falat azután követte a szemével a nagy semmit! :D :D

2011. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

úgy tűnik,hogy tehetséges vagy,nagyon király képesség ez,csak továbbkéne fejlesztened,ne hagyd elkallódni.


rögtön ajánlok is neked egy rövid olvasmányt amiből megtudhatod a lényeget.és gyakorlatokat a fejlesztéshez:


[link]

2011. nov. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget,de legfőbb-kép a megértést:)

Voltam egy akupresszúrás alaptanfolyamon és ott teljesen olyan emberek voltak,mint én,ha nem is olyan,mert ez azért durva kifejezés,hittek és többen tapasztaltak ilyeneket,de nem gyerekkoruk óta,mint én.Ott azt mondták,hogy ez nagyon ritka és nem szabadna,hogy hagyjam kárba-veszni,mert ez áldás,sőt meg kéne tanulnom,hogyan védhetném meg magam,hogy ne férkőzzenek a tudatomba.Tudom,hogy hülyén fog hangzani,de van,hogy reggelre sebek keletkeznek rajtam,amolyan vágásszerű,volt már a lábamon és a karomon.És ami a legviccesebb ott vették észre a többiek,mert nekem fel sem tűnt,de aki látott,már ilyet az egyből kiszúrta...tudom,hogy hülyén hangzik,de nem magamnak csináltam tutti,nem is lehetett a sebeket mihez hasonlítani,amúgy sem.Nincs feltűnési vágyam,mert amúgy is feltűnő vagyok és imádnak az emberek,szeretek élni stb...tehát nem én csinálom magamnak...szóval azért is mondták,hogy minél előbb sajátítsam el,hogy tudom magamat megvédeni...

Eleinte kattogtam rajta rendesen,de én is rájöttem,hogy nem szabad,mert még több kérdésed lesz,az agyad nem fogja fel a dolgokat,nem érti és abba tényleg bele lehet kattani,szerintem is...így csak hagyom a dolgok hadd történjenek a maguk módján.:)

2011. nov. 8. 17:29
 7/7 anonim válasza:
Egyszer én is átéltem ilyesmit, de csak egyszer. FElébredtem nyitva volt aszemem de álmodtam!! szó szerint!
2011. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!