Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy néha az...

Miért van az, hogy néha az utcán olyan érzésem van mintha le akarnának lőni, mintha céloznának rám, és közben magamban elképzelem hogy már lelőttek és "érzem" a fájdalmat?

Figyelt kérdés
de ez az érzés pillanatok alatt játszodik le bennem,főleg sötétben.köszönöm a normális válaszokat:)
2011. jún. 28. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert valami miatt félsz attól, hogy lenőnek (lehet, hogy túl sok akciófilmet vagy híradót néztél), és túl élénk a fantáziád. Ez a félelem bennem is megvan, bár azért ennyire intenzíven nem szoktam elképzelni.
2011. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy valamelyik előző életedben így haltál meg.Innen tudod valamennyire éreznia fájdalmat
2011. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet előző élet.De ez már inkább fóbia, ráadásul erős beleérző képességed lehet, ezért érzed át a dolgokat.Ha nem muszáj, ne jár ki akkor sötétben.Ne okozz felesleges stresszt ezzel magadnak.

Legrosszabb esetben előérzet is lehet, bár akkor konkrét kép jelenne meg lőtted ,tehát konkrét helyen félnél szerintem.Veszélyes környéken laksz?

2011. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Válasz: válasza:
Sok számítógépes játék, én is fedezékeket keresek hazafele:)
2011. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg le akarnak lőni.

"Attól hogy paranoiás vagy, nem biztos, hogy nem üldöznek!"

2011. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet előző élet. Ismerek utaztatót, ha érdekel, biztos választ kapnál pár furcsa dolgodra.
2011. jún. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem nézek akció filmeket mert nem szeretem,és nem is játszom a sim3 -an kivül semmivel:)

nem lakom veszélyes környéken(bár ma már mindenhol van valami veszélyforrás)..elég idegesitö érzés ez!köszönöm az eddigi válaszokat

2011. júl. 3. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha főleg éjszaka akkor valószínűleg sötéttől való félelem.

Vagy inkább írjuk úgy hogy ismeretlentől való félelem.

Régebben nekem is volt hasonló.

Bár nekem olyan volt mintha mindig lett volna mögöttem valaki. Nálam ez úgy múlt egy hogy sötét erdőkbe járkáltam este. Először alig mersz bemenni, aztán egy idő után rájössz hogy nincs ott semmi amitől félned kell. Most akár ott is alszok az erdő közepén:)

2012. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HUNarcher válasza:
én eddig mindig figyeltem magam mögé még nappal is nehogy kövessenek azóta mióta este járok haza gyakrabban úgy tekintek mindenre hogy ott én vagyok a legveszélyesebb és nincs mitől félnem :)
2014. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!