Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sírva ébredtem az álmomból. A...

Sírva ébredtem az álmomból. A párom más lánnyal volt. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Párommal elég nehézkesen mennek a dolgok mostanában,nem tudjuk hogy szakítsunk e vagy sem. Elalvás előtt folyton rágondoltam, illetve miután sikerült elaludnom vele is álmodtam.. amiböl sírva ébredtem meg.. Álmomban az volt, hogy mentem érte kocsival, de ö kérdöre vont h mit keresek ott mert már nem vagyok a bnöje.. Közben egy másik csaj jött ki a lakásbol,és fennhangon mondta hogy ö már megbeszélte az én párommal h ök járnak.. Elkezdtem sírni h h tehette ezt,mikor én annyira szeretem,és azt mutatta eddig h ö is.. A lakásban az anyja is sírt.. Csak a párom és a csaj volt teljesen nyugodt.

21/N

Párom 26/F


2011. júl. 8. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan az foglalkoztat, hogy megcsal és àlmodban is megjelenik ez a gondolat. Elõfordùl ilyesmi, viszont megérezted az àlmodban, hogy valóban szereted, nem kellene szakitanotok.
2011. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pedig szerintem sírva fogok elaludni.
2011. júl. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!