Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy rossz álmom, de még...

Volt egy rossz álmom, de még nem jöttem rá hogy még is miért álmodhattam ilyet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az álomban, egy takarón egy férfi(de olyan férfi akit a valóságban kedveltem, mint barát) teljesen erőszakossá vált velem szemben és hát igen, meg akart erőszakolni. Nekem sikerült el menekülnöm egy házba. A ház igen csak ismerős volt, viszont az emberek(sokan voltak bent) kicsit se voltak ismerősek. Próbáltam el bújni, féltem. Aztán jött pár ismerős ember és próbáltam oda férkőzni melléjük hogy védjenek meg, de addigra felébredtem. :/ Mit jelenthet ez?
2011. júl. 9. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!

Ha valaki egy fúrcs álomból ébredve sajátmagától,vagy másik embertől rákérdez,hogy mit jelent ez,vagy miért álmodta, nincs abban semmi rossz. Az azonban biztos: nincs ember a földön aki egyértelmű választ tudna adni.

Akinek valóban jósálma van,azt az ő számára az élet fejti majd meg,HA figyel.

A továbbiakat is jószándékból írom: Itt és máshol se szoktam a helyesírási hibákat szóvá tenni. (talán,mert én se jeleskedek abban,) Az igekötöt mindig egybe írjuk az igével tehát az el menekülnöm így helyes: elmenekülnöm. Másik helyzet ha van kötük másik szó: el akartam menekülni: Idekötők: el,-le,-föl,-be,-ki,-át,-meg,-rá,-össze,-vissza,-szét,-végig,-körül,-kersztül.Talán van még de ezek a leggyakoribbak.

2011. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
sex hiány?
2011. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

- Azt szeretnéd hogy megerőszakoljanak

- Attól félsz hogy megerőszakolnak

2011. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második hozzá szólónak mondanám hogy: Kétlem, mivel még szűz vagyok :D
2011. júl. 9. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!