Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már,hogy olyan házban jártam,amiben nem laktam,de tudtam,hogy az enyém,csak valamiért rég nem jártam ott,elfelejtkeztem róla.Gyakran még kaja is volt a hűtőben és a fagyasztóban.és olyan könyveket találtam a könyvespolcon,amit nemrég vettem,mert nem emlékeztem,hogy ebben a házban itt van.A ház nem mindig ugyanúgy néz ki,és nem ugyanott van.Nem ijesztő,csak furcsa,hátha valaki tudja mit jelent,mert most már erősen foglalkoztat,mit jelenthet?
2011. júl. 10. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
azt is megtudod almodni, ami elozo eletedben a tied volt, pl a haz.
2011. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is az előző életedből maradtak vissza emlékképek :)
2011. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Loller ***** válasza:

Félig meddig egyetértek az előttem szólókkal


- előző életben a ház

- jövőbeli ház

- egy másik éterben (síkon) lévő ház esetleg.


valami hasonló lehet. Vagy csak pusztán a képzeleted ezt szeretné. Eléggé nehéz megfejteni, hogy az álomnak tényleg van e jelentősége.

Küldj egy e-mailt ha gondolod részletesen a ház kinézetéről, és hogy merre járkáltál mi történt, minden részletre kitérve. Talán megtudjuk fejteni :)

2011. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!