Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom hogy egy...

Visszatérő álmom hogy egy helyiségben vagyok, ami tele van polcokkal. A polcokon mindenféle nem mindennapi szépségű dolog van, zsúfoltan, elakarom vinni azokat amik nagyon tetszenek. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Visszatérő álmom hogy egy helyiségben vagyok,ami tele van polcokkal. A polcokon mindenféle dolog van,zsúfoltan.Gyémánt,drágakő,szobor,karkötők,mindenféle csecsebecse,de nagyon szépek,nem mindennapiak. Múltkor egy elefánt szobor is volt ott,aminek az ormánya felfelé állt.Le is vettem onnan, tudtam hogy az enyém,de mégsem hittem el,hogy elvihetném. Így csak nézegettem. Közben azt gondoltam,hogy ha nem is az enyém ez a sok dolog,akkor elviszem azt ami nagyon tetszik. De nem tettem,csak ott álltam,nézegettem amik tetszettek,és megfogtam őket,ill. a zsebeimbe is tettem belőlük,de nem mentem el.

Mit jelenhet ez az álom? Többször is álmodtam már erről.



2011. nov. 8. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Lootolási vágy.
2011. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lopási vágy?Oo az így életben nincs XD
2011. nov. 9. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!