Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők? Mit jelent, ha...

Álomfejtők? Mit jelent, ha álmomban meglehetősen sok pénzt találtam?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam az éjjel, hogy párommal vásároltunk egy bevásárlóközpontban. Épp egy sportüzletben voltunk /pipa a márkajelzése/ amikor ő jött felém tolva a babakocsit, amiben az 1 éves lányunk ült. Épp előtte akasztottam le egy gyerek rövidnadrágot és a zsebébene gy zacskóban egy köteg pénz volt, így modntam neki, hogy gyorsan menjünk be egy öltöző fülkébe. Hogy ne legyen fetűnő leakasztottam még egy nadrágot, egy nőit, amiben megint talátam két köteg félbehajtott pénzt összegumizva. Megszámolá nélkül is több milliónak tűnt.

Ez vajon mit jelenthet?


2009. márc. 31. 07:44
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szia! Én egy roma lány vagyok és mi nagyon hiszünk az ilyenekben. Kisoromban mindig összegyült este a nagy család és arról beszélgettek,hogy ki mit álmodott és z mit jelent.Hozzá teszem,hogy elég jó álomfejtők vagyunk és elég sok esetben bejött. Én úgy tudom (és most nem akarok rosszat,úgyhogy ezért ne haragudj kérlek!),de ha valaki pénzzel álmodik az betegséget és halált jelent.

Nálunk volt olyan,hogy egyik éjszaka pénzzel álmodtam fém 100-asokról van szó és ráadásul véres is volt,mint kiderült a nagymamám szintén hasonlót álmodott aznap éjjel, és ha hiszed ha nem ,bár nem közeli rokon volt,de a mamámnak egy szlovákiában élő hölgy rokona meghalt. :(

De nem szeretnélek megrémíteni!

Ha esetleg még van olyan amit szeretnél megtudni,akkor kérdezz csak bátran! Nem csak rosszat tudok mondani! :)

2009. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Én tanár voltam, sok roma gyereket tanítottam. Tudom, hogy érzékenyebbek vagytok arra a valamire, amit nem tudunk megnevezni. Talán a magasabb rezgésszámra. Itt van egy kis sztori, benne egy "vesztébe rohan a világ" című, ahol valami ilyesmiről van szó. [link]
2009. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jó ez a link.
2009. jún. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!