Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy exemmel összeházasodtunk, és senkit nem ismertem az esküvőn, csak az ő baráti köre volt ott?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 20:19
 1/4 Wolfmander válasza:
Azt, hogy eszedbe jutott az exed amikor az utcán sétáltál idegenek között és az agyad éjszaka ezeket összerakta egy képpé.
2011. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam rá,de tudat alatt lehet, hogy szeretném ha nem így alakult volna és azért álmodtam ezt,,,vagy nem tudom. De nagyon élethű volt,és nagyon furcsa:O
2011. júl. 12. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A te családod, baráti köröd nem támogatná ha újra összejönnétek de az övé téged inkább elfogad.
2011. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 molnardav válasza:
Sajnos rossz hírem van a számodra. :( Azt jelenti, hogy tudat alatt még mindig szereted az exedet, és hiányzik neked ő is, és a baráti társasága is. :( De ne aggódj, előbb-utóbb kihevered. Nem mindenki felejt olyan könnyen.
2011. júl. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!