Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban kétszer haltam meg....

Álmomban kétszer haltam meg. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Olvastam pár kérdést,hogy ha meghalsz az álmodban akkor hosszú életet élsz.

De én olyat álmodtam,hogy valami fekete iszap volt rajtam és annak a hatására szorny lettem.Utána meg 1 másik szorny,megutott,beestem a vízbe és láttam,hogy halok meg,kívulrol magamat.A folytatás,hogy 1 furdoszobába pont az a szorny megolt.De akkor már éreztem,hogy jaj meghalok és nem kívulrol láttam magamat.13f

Koszonom a válaszokat.


2011. júl. 15. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy holnap tenyleg meghalsz.
2011. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Több helyről hallottam, hogy ha meghalsz álmodban akkor az akkora sokk a testnek, hogy valóban meg is halhatsz, szóval az vagy nem te voltál, vagy felébredtél mire megtörtént volna!
2011. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó te nagyon hülye vagy már bocs :D


Nem halhatsz meg a valóságban ha álmodban meghalsz -.-


Kérdezö: Sokat tv-zel vagy játszol a gépen, a szörnyekböl ítélve.

2011. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó,megnyugtató a válaszod.

Igen tennap sok volt már nekem,egész nap abban a melegben,futkorásztam,furodtem a medencében.Estére lerobbantam a fáradságtól.Azelotti nap,szornyes játékkal játszodtam és pont azt álmodtam.És elég nehéz helyzetben vagyok,a legjobb barátomat fogom elveszíteni.

2011. júl. 15. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Látod máris rátudod vezetni bizonyos dolgokra, hogy mit miért álmodtál.
2011. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!