Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Michael Jacksonnal többször...

Michael Jacksonnal többször is álmodtam. Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam,hogy Michael jelenti számomra a mindenséget..nagyon nagy rajongója vagyok..És sokszor előfordult hogy halála után álmodtam vele..legutoljára az illatát éreztem,a teste melegét...kérlek segitsetek!! köszi:)
2011. júl. 22. 00:04
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Azért álmodsz vele, mert mániákus vagy. Ennyi.:D

Amúgy rohadtul nem két műtéte volt, úgy 4-5 évvel ezelőtt láttam egy műsort, aminek csak ez volt a témája. Kb. minden évben végrehajtottak rajta egy plasztikai műtétet, 10-nél biztos többen esett át. Azt nem tudom, hogy a bőre mitől lett világosabb, úgyhogy ebbe inkább nem kötök bele.

Aki azt írta, hogy lelkileg sosem nőtt fel, az biztos nagy South Park rajongó.:D Egyébként szerintem sem volt pedo, ha már itt tartunk.

2011. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
18:20 nem vagyok South Park rajongó mert az egy nagy baromság ezt egy rovatban olvastam amit az anyja és felesége nyilatkozott és ezek a tv-ben is benne voltak halála után.
2011. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Nos,élek Mike szavaival miszerint:"Amit kinyomtattak,még nem Szentirás" Ezzel azzal utalunk,hogy amit az ujságban olvastok, tv-ben hallotok,nagy része hazugság.Gondoljatok bele,nem érdekesebb egy olyan ujságot eladni,amiben több a találgatás,hazugság,mint az igazság? Én nem a pletykáknak hiszek,hanem amit Michael mondott,és Ő 2004 körül,azt nyilakozta 2műtétje volt :D És ha már itt tartunk hány hiresség esett már át operáción?? találnánk jópárat..úgyhogy nem értem miér csak Michael körül olyan nagy hűhó az operáció fogalma.
2011. júl. 22. 18:42
 34/39 anonim ***** válasza:

Igen, az 2004-ben volt. De honnan veszed, hogy azóta nem volt egy sem?:D

18:27, a SP meg nem baromság, nagyon jó társadalomkritika.:D

2011. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Nos azt én sem tudhatom :)) de elhiszed hogy nekem tök mind1 ,hogy hányszor volt operálva?és nem értem ez másokat miért mozgat :D
2011. júl. 22. 18:55
 36/39 anonim ***** válasza:
Nekem is mindegy, nem azért mondtam. Szerintem jobban nézett ki gyárilag, de nekem 8, ő dolga.:D
2011. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
így van :D
2011. júl. 23. 01:40
 38/39 A kérdező kommentje:
bár nekem mindehogyan tetszik xD
2011. júl. 23. 01:40
 39/39 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de egy halottnak milyen az "illata" meg a "teste melege"? O.o
2011. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!