Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudok ekkora hülyeségeket...

Hogy tudok ekkora hülyeségeket álmodni?

Figyelt kérdés
mostanában szinte minden éjszaka álmodom, de egy csomó minden hülyeséget. egy éjszaka alatt többet is..ma pl. azt álmodtam, h van 1 fiam(am 14/lány vagyok) és a városban, ahol laktunk volt egy "lény" ami olyan volt, hogy (ne nézzetek hülyének) hogy befogta az embernek a száját, de hagyta hogy beszívjanak levegőt, és valahogyan úgy fújatta velük ki, hogy az orrukon keresztül a belső szerveit "kihányta"!!! én ezt nem teljesen tisztán láttam, de azt tudtuk hogy már 2 embert megölt, de én odaköltöztem a fiammal hozzá, mert azt mondta, hogy minket nem bánt. és ennyi volt. aztán egy másik álmom következett, hogy egy ilyen bevásárló üzletben voltam apámmal, meg a nővéremmel, ami tele volt ilyen rácsos lifttel. aztán egyszer csak a Beugró című műsor( tegnap néztem) adásában voltam, és valami hülyeséget csináltunk, futottam, és véletlenül beestem a lift-be, ami levitt, de úgy, hogy olyan gyors volt, hogy majdnem szívrohamot kaptam, tisztán éreztem magamon, mintha nem is álmodtam volna! nem volt légellenállás sem, amikor leért, akkorát zuhant, mint állat..közbe már nem emlékszem hogy mi történt, de arra igen, hogy az üzlet raktárába vitt le, és onnan megint elindult, de még hallottam hogy apám kiabálja valakinek, hogy a vége rohadt lenn van, és több óráig tart, amíg leérek. hát majdnem besz*artam, bazz. nagyon durva volt. erre fogtam magam, és kiugortam belőle, neki a konzerves polcnak...hogy álmodhatok ekkora marhaságokat?? pedig imádok liftezni:)
2011. júl. 22. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen.:D Ebben nincs semmi 'ezo', mindenki álmodik f*szságokat. Engem pl. újabban öregemberek támadnak meg (konkrétan a torkomat próbálják elharapni) ok nélkül.:D Amúgy nem csoda, hogy azzal álmodsz, ami a fejedben jár. Saját példa; egyik nap sokat gondoltam az 'A medúza tutaja' c. képre és természetesen álmomban is megjelent. Vagy amikor a spanok sokat csesztettek azzal, hogy mennyire összeillek egy sráccal (aki szintén csak a haverom), azt álmodtam, hogy smárolok vele.xD Szóval ez normális dolog.:D

De ha ennyire érdekel:


'üzlet:

Üzletet kötni: meghátrálás, elveid erős módosítása.

Üzletben vásárolni: ha kicsi, nett üzletben jársz: értelmes tervek

nagy tágas üzlet: szórakoztató barátok

zsúfolt lim-lomos üzlet, bolt: nem vagy jó viszonyban sajátmagaddal.'


'lift:

A szerelmi élet álombeli jele. Liften veszélyesnek érzett sebességgel haladni, fölfelé: túl nagy lendülettel törsz célra; női álomban: rosszul leplezett férjhezmenési behálózási szándék

lefelé: kitárulkozással, túlzott őszinteségeddel elijeszted partnered.

Üvegaknájú, átlátszó falú lift: szerelmi siker, ami akkor lenne az igazi, ha többen is tudnának róla.

Liftben rémületet érezni, akna nélküli veszélyesen lengő lift: legtöbbször indokolatlan szexuális bizonytalanság; női álomban: szexuális alakoskodás, olyan érzékiség, ami nem partnerkapcsolatban teljesedik ki.

Nyitott liftajtó, amitől ijesztően messze van az a hely, ahová kiléphetsz, mélységet látsz, érzel a kettő között: lelki feloldódási képtelenség, ami a testi szerelemben is érezteti hatását.

Felvonó, aminek csak alapzata van, függesztése bizonytalan: szerelmi kalandok sora; nem tudsz tartósan kötődni senkihez, hódítani azonban nagyon szeretsz; a szerelmi szituációhoz vonzódsz, nem aktuális társadhoz.

Felvonó, amelynek kötelébe kapaszkodsz, gyerekkori fantáziáid feltámadása; szerelmi partneredtől szülői magatartást vársz, majd hirtelen uralomra törsz, e kettőt váltogatod.'


'gyerek:

Pletyka. Feléd szaladó ismeretlen gyerek: kívánságod késve teljesedik.

Gyerekszoba: ártatlanság.

Gyerekszobában elbújni: régi emlék, kis titok.'

2011. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
húúh..köszi:D
2011. júl. 22. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,hogy sokat ettél vacsorára.Tegnap én is sokat ettem és nagyon nagy hülyeségeket álmodtam.:D
2011. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
áá, biztos hogy nem, mert este nem szoktam enni:) van amikor kifejezetten éhes vagyok.
2011. júl. 23. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
semmi jelentősége, nem kell ide mindig leírni mindene sti álmaitokat! az agyatok szüleménye, semmit nem jelent! én tudod mit álmodtam egyik éjjel? azt, hogy egy káposzta volt az apukám, és egy 6szög alakú házban éltünk egy olyan városban, ahol mindenki más is káposzta volt, csak én nem. meg akartak enni engem, bosszúból, mert mi is káposztát eszünk, és vissza akarták adni.. én meg fogtam egy fegyvert, ami furcsa piros tekegolyó méretű lövedékeket lőtt ki és azzal lőttem le a káposztákat, amikor eltaláltam a saját apámat, átváltozott egy szörnnyé, ami nagy és fekete volt, és aztán egyszer csak eltűnt! tök hírtelen full sötét lett, és eltűnt a házunk, és egy sötét sikátorban találtam magam(nemtom hogy), ahol szembe jött velem az egyik haverom, olyasmit mondott, hogy "veszek-e bőrkabátot" én meg azt mondtam, nem. ekkor nagy gülüszemkkel nézett rám, de mostanára már egy óriási macska lett belőle, piros szemekkel.. nyávogott mint az állat, és be akarta kapni a fejem, mielőtt bekapta volna, felkeltem...
2011. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jólvan:)
2011. júl. 24. 13:26
 7/7 anonim válasza:
Üdv a baromságokat álmodók klubjában :D
2016. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!