Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek van jelentése? Mert...

Ennek van jelentése? Mert szerintem igen.

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon tetszik nekem már ekég rég óta (kb. 2 éve.) És mostanába Kb. 1 hónapja irtam neki egy közösségi oldalon, de még nem irt vissza... És tegnap előtt délután azon gondolkottam hogy már el kéne felejtenem meg minden. Másnap este meg vele álmodtam (De előtte soha soha soha nem álmodtam még vele) azt álmodtam hogy az arca nagyon közel volt az én arcomhoz és mosolygot... Most ez azt jelenti hogy NE felejtsem el és még várjak rá egy kicsit, vagy pedig azt hogy IGEN felejtsem el????? Szerintetek?
2011. júl. 22. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ha már 1 hónapja(kb) nem irt vissza,akkor még mindig reménykedsz?Buta vagy kérdező,felejsd el.
2011. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Won ***** válasza:

Először szerintem kicsit aktivizáld magad és próbálkozz beszélni vele. Nem szabad csak úgy elfelejteni, először próbáld meg! Ha nem működik akkor elfelejtheted. De a Sors sosem üzen hiába!


Won

2011. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne titkold el előle hogy tetszik neked.Mondd meg neki kerek perec(persze azért készítsd elő,ne ronts ajtóstól a házba,és elötte azért arról győződj meg,hogy nincs-e barátnője,felesége,menyasszonya,aki utána egy sodrófával jól elver,amiért a hites urának szerelmet vallottál és el akarod tőle venni)... és ha mindezek után nem látsz körülötte nőt,akkor mond meg neki,hogy tetszik neked...erre ő valamit lépni fog,erre valamit lépnie kell: vagy kikosaraz,közli,hogy van valakie,akár kamuzik(pl.abban az esetben történhet ilyen,ha neki te nem vagy az esete,vagy ha tényleg van valakije,vagy nincs ugyan senkije,de (még) vagy egyáltalán nem tudja az exét kiverni a fejéből)...

szóval szerintem beszélgess vele...és néhány órás beszélgetésekből(nem kell feltétlen görcsösen mindent 1 alkalommal kideríteni,kiderülhet az 3-4-...-10 alkalommal is),szóval néhány órás beszélgetésekből sok minden kiderülhet...

2011. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy MÉG nem írt vissza? Ha 1 hónapja nem ír vissza akkor felejtsd el... Láthatóan (bocs de) le se szar.
2011. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!