Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelen a srácnak a tarkóján...

Mit jelen a srácnak a tarkóján lévő tetkó? mi a jelentése. Szerintem a kínai horoszkópban a sárkány jele.

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 19:43
 1/8 A kérdező kommentje:

bocs itt a link mert az lemaradt...

[link]

2010. nov. 30. 19:46
 2/8 anonim ***** válasza:
ez valóban a sárkány jele, jól gondolod...
2010. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem voltam benne biztos mert rákerestem és teljesen mást találtam a sárkány jelére..bár gondolom többféle képen le lehet írni...én is a sárkány "jelét" akarom magamra tetováltatni azért is informálódom,mert nem akarom hogy ami felkerül az csirkét jelentsen és nem pedig sárkányt.:)

tud valaki még segíteni ez ügyben?? hogy biztos lehessek a dologban...

köszi előre is...

2010. nov. 30. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:

A főnököm kínai. Beszélgettünk már erről, ha jól értettem a mondandóját, vannak jelek, amit egyszerűsítenek a gyorsabb írás érdekében. Utána néztem a neten, és a te verziódat is láttam a kínai jelek közt, meg egy másikat is, rögtön linkelem.

[link]

Ha jól megfigyeled, lényegi elemei felfedezhetőek az általad linkelt jelben is.

Lehet, hogy nem jól mondom, javítsatok ki, ha tévednék.

2010. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

pentagrammal többet ért volna

:D

2010. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tartományonként alnyelnevként más-más jeleket alkalmaznak.

annak idején a Csin király próbálkozott a nyelvegyesítéssel az ország egyesítésével együtt, de a kalligráfiában továbbra is számtalan változata él ugyanannak a jelnek, és ezt már elvont művészet szintjére emelve az eredeti jelektől teljesen eltérően is festhetik.

2010. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem....

én is ezen gondolkodtam hogy sok fele képen le lehet írni a sárkány jelét,akkor amit linkeltem-kép az is sárkányt jelent.

az jó mert tetszik és viszonylag egyszerű...

2010. nov. 30. 22:07
 8/8 A kérdező kommentje:
valaki tud mondani még valamit a tetoválás jelentéséről?
2010. dec. 1. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!