Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » (25 éves 1 családos férfi...

(25 éves 1 családos férfi vagyok) Azt álmodtam az éjjel hogy kisbabánk (kislány) született. Ez az egész hirtelen történt. Mikor haza hoztuk a kis babát akkor már úgy tudott szaladni és beszélni mint egy 3-4 éves baba. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
bele ültettem a gyermekülésbe majd adtam egy kis ruhababát a kezébe, majd azt a szájába vette és véletlenül majdnem lenyelte, de kihúztam a szájából. Továbbá az álmomban volt a saját autonk (piros) meg apósomé (fekete). Ez az egész mit jelenthet? Kösy
2011. júl. 25. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt álmodtam az éjjel hogy kisbabánk (kislány) született=Foglalkoztat mostanában az újabb gyerek vállalásának gondolata.Kislány,tehát az anyja mintájára szeretnéd,hogy "készüljön".(a meglévő fiú?)

Ez az egész hirtelen történt. Mikor haza hoztuk a kis babát akkor már úgy tudott szaladni és beszélni mint egy 3-4 éves baba=Tudod,hogy az nem marad pici baba,gyorsan nőni fog,és kíváncsi lenné rá,hogy milyen lenne,olyan-e mint a meglévő gyermeked.

bele ültettem a gyermekülésbe majd adtam egy kis ruhababát a kezébe, majd azt a szájába vette és véletlenül majdnem lenyelte, de kihúztam a szájából=tudod,hogy gyereket nevelni nagy felelősség,mindig óvni,és vigyázni kell rá NEKED is.Talán még képesnek is érzed magad rá,hiszen sikerült "megmentened".

Továbbá az álmomban volt a saját autonk (piros) meg apósomé (fekete).=szeretnél egy kocsit,feketét,vagy pirosat.


:)

2011. júl. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az első profi
2011. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kielégítő választ.továbbá a a valóságban is kislányom van.
2011. júl. 25. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!