Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányoknak felnőtt férfi kell, a fiúknak meg fiatal kislány?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Ezt meg honnan a fenéből szedted? Ez megint egy általánosítás...
2011. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden nőnek férfi kell:) gondolom érthető az ok is. Férfiaknak meg több okból kell a fiatal lány.
2011. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez így van. A férfiak vonzódnak a kislányos lányokhoz, eleve azon akad meg a szemük, a nőnek meg egy szilárd erős háttér kell, úgy érzi biztonságban magát.
2011. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert kicsi a bors de erős!
2011. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyasmi, amiről az emberek maguk döntenek. Persze megértem, hogy akik a saját korosztályukban keresik a partnert azoknak nehéz elképzelni miért kell valakinek fiatalabb vagy idősebb partner. De egyszer belegondolhatnátok abba is, hogy ezt nem önként választjuk. Nálam például egyszerűen így alakult ki. Beismerem sokszor egyszerűbb lenne a saját korosztályomból választani magamnak pasit, de nem megy. Nekem ahogy a kérdésben is volt férfi kell, felnőtt férfi. Aki már túl van azon, hogy önmagát keresi, keresi az életcélját stb. Én itt tartok és szükségem van egy olyan partnerre, aki tudja mit akar az életben elérni, akinek fix céljai vannak, aki egy biztos pont, egy stabil pont az életemben és nem vacillál és agyal úgy ahogy azt én is teszem nap mint nap. Hanem már határozott, kialakult szeméylisége és élete van. Ezen kívül én nem vagyok bulizós, mikor a korombeliek elkezdtek bulizni engem a szüleim féltettek és nem engedtek, aztán amikor már mehettem volna akkor már én nem akartam, egyszerűen úgy érzem kiöregedtem abból a korból, amikor még felzárkózhattam volna a többiekhez. És megmondom őszintén nagyon jól megvagyok a bulizás nélkül, nekem a nyugodtabb kikapcsolódási formák tökéletesek. Pl mozi, vacsora egy étteremben, DVD-zés valamelyik havernál, vagy elmenni iszogatni kicsit valahova, de inkább olyan iszogatós beszélgetős jelleggel és nem discóba. Én ezen nem tudok és nem is akarok változtatni, viszont úgy érzem ehhez sokkal könnyebben találok megfelelő partnert az idősebb férfiak közt, akik már kibulizták magukat. Nem hinném, hogy hosszútávon működne a kapcsolat egy olyan sráccal, aki minden hétvégén, vagy esetleg hetente többször is discózik és leissza magát, miközben én nem tudok és nem is akarok vele tartani. Tőlem mehetne, de én nem mennék vele, ez egy idő után ígyis úgyis konfliktus lenne.

19/L

2011. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pl mindig is a fiatalabb pasikra buktam. Nem kell brutális korkülönbségre dongolni.. kb 2-3 év max. Egyszerűen jobban vonzanak. Persze a koruknál ezek a férfiak sokkal érettebbek voltak. N/25
2011. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
A fiúknak fiatal kislány? Max a perverzebb hajlamúaknak..Amúgy az egészséges férfi általában nőt szokott választani. Csak az a kérdés, hogy manapság vannak még egészséges férfiak?:D
2011. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerű a válasz. A lányok korán érnek, és ezért mondjuk egy tizenéves csaj még éretlennek találja a vele egykorú pasikat, ezért keres idősebbet. Sok férfiban pedig vannak egyfajta pervi hajlamok. :)) Meg ugye kislány mellett ő is fiatalabbnak érzi magát. Nagyjából ezért. De szerintem ez pont így jó, ahogy van.
2012. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

ezt én is tapasztaltam. Magam sem tudom miért, de nagyon sok idősebb pasi nyomul! Én rám azt mondják mindig, hogy ha nem lenne mellem, simán elmehetnék az arcommal 10 évesnek. én nekem 2 srác tetszik, és azok idősebbek nálam (3-4 évvel csak)

16/ lány :)

2012. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Talán azért mert a nők 35 felett már nem vékonyak, ha igen akkor betegesen soványak vagy éppen kövérek. Vannak férfiak akik kifejezetten az idős nőket részesítik előnyben. Süssük rájuk a bélyeget, hogy ők gerontofilek? Aki a fiatalabbat kedveli az meg pedofil? Pedig ilyenből van jóval több. Ha nekik az idősebb vagy akár a fiatalabb tetszik akkor az ő dolguk, még ha furcsán is nézünk arra aki jóval idősebb nővel kezd, mert nehezebb megérteni és együtt gondolkodni vele. Akkor is az ő dolga mi kelti fel az erotikus fantáziáját.

A legszebbek a 16-26 közötti lányok, bárki bármit is mond. Ez a korosztály minden egészséges férfit lázba hoz az életkorától függetlenül.


Ezt meg lehet ideologizálni, lehet degradálni különböző jelzőkkel, de a szíve mélyén minden férfi szereti a fiatalabb érett testű lányokat, még ha le is tagadja mert neki nem olyan jutott. Ha idősebb férfinak fiatal lány jut, ezt mostanában valamiért talán szégyellni illik, hogy miért nem a saját korosztályát favorizálja.

..na de ha egyszer ez a fiatalabb kor nőben a gyönyörű.

2012. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!