Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Pedofilia"? Üdv.! Sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Protein5800 kérdése:

"Pedofilia"? Üdv.! Sajnos ismerek egy olyan személyt (férfi 32 éves) akiről kiderült, h egy 15 kislánnyal jár. Bár nem biztos, hogy járnak lehet csak kavarnak, de sajnos szexelnek. A kislány anyja tud róla és örül, hogy boldogok.

Figyelt kérdés
Lehet e a magyar törvények értelmében tenni valamit a férfi ellen?
2011. ápr. 1. 14:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem. 14 betöltött életév után nem. De mit érdekel ez téged?
2011. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Irigykedem a lányra. Én 17 vagyok,de nekem is az idősebb férfiak tetszenek.
2011. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Szomorú.
2011. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy egy normális felnőttnek egy 15 éves lány kislány, de maga a pedofília csak arra vonatkozik, aki testileg éretlen (azaz nemileg éretlen testű) gyermekekre jön nemi izgalomba

a nemi érés olyan 11-13 éves korban szokott lenni, úgyhogy pedofíl aki 12 évesnél fiatalabb gyerekkel közösül

Magyarországon a beleegyezési korhatár 14 év, a törvény azt bünteti feltétlenül aki 14 éves kor alattival kerül szexuális kapcsolatba

azon felül csak akkor van eljárás ha a lány, vagy szülők feljelentést tesznek, és a férfi nagykorú

elítélni valszeg akkor fogják bármire ha a lány ellene tanúskodik, és azt mondja, hogy ő nem is akarta igazán, csak a férfi erőltette

amúgy nekem is volt középsuliban ilyen osztálytársam, de szerintem ez az ő dolga, mármint 14 év felett, ha meg a szülei támogatják, akkor télleg semmi közöd hozzá

2011. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Mit akarsz te ez ellen tenni? Törődj a saját dolgoddal..
2011. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Neked ehhez mi közöd van?

Az ő dolguk,te meg törődj a saját dolgoddal!

Lehet hogy féltékeny vagy a lányra hogy 15 évesen boldog párkapcsolatban él?! Vagy mi?

2011. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Az zavar, hogy tapasztaltabb lesz mint te?
2011. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Moszuke ***** válasza:
71%

jaj ne legyetek már ennyire magyarok.. nekem is szúrná a szemem ha egy szaki egy hamvas 15éves tinivel kefélne..

nyilván a kérdezőben is van ennyi jó érzés és ezért zavarja..


amúgy meg ha az anyja engedi akkor ennyi.. az egész család 1 elbaszott szardarab lehet.

a szaki meg vagy balf*sz vagy patkány:)

2011. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is szúrná a szemem, de szerintem sincs az ég világon semmi közöd hozzá... a szülők elfogadják, a lány is, a pasi is... akkor te ne üsd bele az orrodat!
2011. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
62%
Te magad mondtad h nem tudod biztosan h járnak e vagy csak kavarnak!A szavaidból ki lehet venni h nem tudod pontosan a helyzetet.Amit te 'pedofiliának' nevezel talán nekik pont a nagy szerelem.A kor nem mindig lényeges dolog,főleg nem a szerelemben.Ha pedig az anya tud róla akkor szerintem csak valami komoly lehet a 2 fél között és megbizható az a férfi ha egy anya ezt mondja.Természetesen az is lehet h az anya csak rábólint de ez sokmindentől függ.A lényeg h nincs miért beleszólj más magánéletebe mert azért magánélet.Gondold magad hasónló helyzetbe.biztos neked sem tetszene ha valaki beleszólna a szerelmi életedbe!
2011. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!