Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent vonattal álmodni?

24/L kérdése:

Mit jelent vonattal álmodni?

Figyelt kérdés
Gyakran álmodom azt, hogy megyek át a sínen és jön a vonat. Egyre közelebb ér, és én megpróbálok elugrani, ami mindig sikerül. Ez mit jelent? A való életben egyébként nagyon félek a vonatoktól, lehetséges hogy emiatt álmodok mindig ilyen hülyeségeket? Továbbá az is előfordul hogy velem van a kutyám álmomban (vagy cicám) és őt is majdnem elüti a vonat? Ennek van jelentősége? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. júl. 25. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vasútállomással szoktam álmodni, nálam azt jelenti hogy egyhelyben topogok az életembe jelenleg és nagy lépéseket kell tenni, most jön egy ujjabb állomás az életembe hogy mindjárt betöltöm a 18-at. Mindig a múlton rágódom és hogy hol csesztem el?! 1x álmodtam hogy a vonaton ülök, leszálltam róla mert meggondoltam magam, és nem tudtam visszafele menni, sem út nem volt, se sín, semmi. Bárkit megkérdeztem hogy hogy jutok vissza Pécsre és mindenki azt mondta hogy HÁTRA NEM TUDSZ MENNI, CSAK ELŐRE... Érdekes volt reggel felébredni, hogy bakker a tudat alattim álmomba segít hogy rájöjjek mi a helyes út.
2011. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Távolra mutató célok foglalkoztatnak. El fogod érni célodat, de ne tekints közönnyel azon történésekre, emberekre sem, akikkel utad során kapcsolatba kerülsz.<--- ezt találtam :)de lehet, hogy csak azért álmodod mert félsz a vonatoktól, és ezért nem tudsz elugrani :/ bocsi ha nem sokat segítettem...
2011. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én egyik lánnyal (akit nagyon szerettem de soha nem lehetett az enyém jellegű) felszálltam a vonatra ami ilyen teher vonat és belül meg 2.oszályú valami volt
2011. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!