Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vonattal álmodni mit jelent?

Vonattal álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy jön felém egy gyors vonat, nagy lámpákkal a sötétből. Felébredtem és tovább hallucináltam, hogy felém jön, leugrottam az ágyról. Szereztem pár sebet. XD :) Mit jelent? Valakinek volt már ilyen álma? És hogy még utána is hallucinált? Semmit nem fogyasztottam még mielőtt valaki azt gondolná. :)
2011. aug. 23. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy térdig érő szélben havat kaszálni hülyeség, mert bolond gyereknek vak anyja se látja a fától a kerek erdő sarkát.
2011. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajjj de okosat mondtál!! Most érzed hogy fasza gyerek vagy? Biztos sokat gondolkodtál rajta míg megírtad.
2011. aug. 23. 08:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a kérdésre a választ klikkelj tovább drága kis bugyulu... és megkíméllek az ilyen okos mondatok írásától. :)
2011. aug. 23. 08:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezeket találtam, hátha kapcsolódik valamennyire az álmodhoz. Remélem, tudtam segíteni.

Vonat:

Elkerülhetetlen dolog, stabil elhatározások.

Fény:

Ha a fény erősen a szemedbe világít: már régebben észre kellett volna venned egy összefüggést.

2011. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2011. aug. 23. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!