Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fontos! Azt álmodtam, hogy...

Fontos! Azt álmodtam, hogy vonaton vagyok és kiraboltak? Lehet intő "jel" vagy csak paranoia?

Figyelt kérdés

FIGYELEM! MIELŐTT A CÍMRE VÁLASZOLNÁTOK, OLVASSÁTOK EL EZT:


Örülök, hogy találtam ezt a témát, mert eléggé aggódom. Pár napja álmodtam azt, hogy felszálltam a szüleimmel egy vonatra. Vittem a laptopom meg valami szendvicset. Ennyi volt a készlet. Leültünk és egy ocsmány c*gány banya a szemem láttára elkezdte húzni a táskát, amiben a gépem volt. Amikor visszarántottam még ő volt felháborodva és olyan mérges lettem, hogy keménykedtem az álmomban. Visszaszereztem a gépet. Amikor álmodtam úgy volt, hogy nem megyünk el nyaralni, most meg az a helyzet, hogy mégis :) A másik érdekesség, hogy olyan "jeleket" látok (amikben nem nagyon hiszek), hogy a gépemet nem kéne magammal vinni (pl pont olyan reklám, hogy vigyázz a gépedre, meg hogy alig sikerült foglalni szobát).

Lehet, hogy azért van, merthogy féltem a gépet? Igaz, hogy nagyon jó, miközben olcsó volt és mostanában egy kicsit paranoiás vagyok pl mindig eldugom, ha akár 15 percre kiugrok a lakásból. Vigyem a gépemet nyaralásra (ja és sokat szoktam gépezni úgyhogy nagyon kéne)? Vagy ez semmi különös, csak féltem a gépet és nem tesz semmit az álom?


2011. júl. 25. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félsz attól, hogy ellopják. Nem hiszem, hogy magaddal kéne vinned a gépet. Könnyen meglehet, hogy ot nagyobb az esélye, hogy ellopják.
2011. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az álmoskönyv szerint az álomban vasúton utazni jő és gyors előrejutást jelent.A többit is megnéztem,de nem találtam.
2011. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát csak szerintem a szállodában biztonságos lenne, mert ahhoz nagyon nagy mester kell, hogy ellopja és még észrevétel nélkül ki is menjen (meg főleg fizetés nélkül, ha meg fizet, akkor meg nem értem miért lopna), csak olyanok a házban az emberek, hogy mindenkit beengednek és párszor már volt betörés. Még hezitálok, de köszi a válaszokat :)
2011. júl. 25. 21:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Még kérek javaslatokat azért :)
2011. júl. 26. 10:46
 5/5 anonim válasza:
Egyél kutyát.=//
2012. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!