Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Történt már veled valami...

Történt már veled valami rossz dolog a fővárosban? Pl. Kiraboltak stb

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a villamoson belenyúltak a táskámba. De megjárta az illető, mert épp úszásból jöttem, így csak a vizes törölközőm és papucsom találta :D

Mindenesetre azóta olyan táskát hordok, amit a kezemmel magamhoz tudok szorítani, és érzem, ha valaki piszkálja.

2010. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Velem csak egy rossz dolog történt a fővárosban...

...még pedig az, hogy pont ide születtem.

(Inkább máshol élnék.)

2010. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Város,falu,község. Tök mindegy hol vagy. Ne sarkosítsuk le Gézáné!!! Városban laknak x millióan,falun x ezren. Megjegyzem jártam olyan faluban is ahol divat a verekedés. Mindenütt élnek gonosz,szar,emberek. Avagy úgynevezett megélhetési bűnözők. Én 33 éve élek Budapesten. Persze zsebeltek már ki, egyszerű okból: figyelmetlen voltam.Ennyi. Amúgy pedig ez nem Detroit. Vidéken is rabolnak,lopnak,ölnek. Azért mert Budapest? Hja igen. Tiszalökön a rendörségig nem jut el a dolog,mert spec berkeken belül rendezik az ügyet. Budaesten egy cigányverés hír. Betörnek egy celebhez hír. Ellopnak autókat hír. Arról nem szól a fáma hogy Tiszavasváriban meg rettegnek az emberek a cigányoktól? Több az etnikum(külön telep van nekik) mint a fehér. Ennyit erről.
2010. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Születésem óta a fővárosban lakom . Sajnos az utóbbi időben többször is történt velem negativ élmény ! Betegségemnél fogva többször lettem rosszul az utcán , és kerültem mentővel korházba . Ilyenkor többször vettem észre , hogy a koházban mokor magamhoz tértem hiányoztak értékeim ( pénz-ékszer-mobiltelefon)-a korházban mindig azt a választ kaptam , hogy a mentőautóban már csak a személyes okmányaimat találták nálam egyébb értéket nem ! Nem vádolhatok senkit főleg az egészségügyi dolgozókat nem , de azért akkor is furcs , hogy egy magatehetetlen elájult embertől ellopnak értékeket ! A másik és remélem utolsó idén áprilisban történt velem . Lakóhelyem felé tartottam este 20-órakor , egy ismerősöm felhivott igy telefonáltam . Vissza tettem a kabátom belső zsebébe a telefont és a házunkhoz érve épp a kaput nyitottam mikor a hátammögül két férfi visszarántott és provokálni kezdtek rángattak és ordenáré szavakat használtak. Szerencsémre távolabb megjelent egy társaság igy elszaladtak és otthagytak. Lakásomba belépve vettem észre , hogy értékeim ( Pénztárca ,-okmányok )megvannak csak épp a nagyértékű telefonom hiányzott . Annak rendje és módja szerint még aznap feljelentést tettem a rendörségen , bizva abban , hogy mivel a belvárosban lakom igy a térfigyelő kamerákon nyoma lesz az esetnek . Hát csalódnom kellett mert a rendörség határozata szerint ismeretlen tettesek voltak igy lezárták az ügyet egyhét mulva. A Másik calódásom meg a biztositómnál ért az esettel kapcsolatban , a rendörségen mondták , hogy mivel a telefonom értéke 100000,-ft igy a biztositóhoz fordulhatok . A biztositótol kiis jött egy kárszakértő , mindent lefényképezett a telefon papirjait , a rendörségi jegyzőkönyvet és a határozatot is . Még is két hétmúlva azt a választ kaptam irásban , hogy mivel tettlegesség nem bizonyitott igy a biztositó nem tud segiteni ! Hát nem tudom mi számit a biztositó szerint tettlegességnek , ha a dulakodás és földre rántás az nem ? Kivánom , hogy önnel , veled ilyen soha ne történjen meg !
2010. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
74%

Egy férfi a péniszét a kezemhez érintette, az utcán. Ez elég rossz élmény volt:(

18L

2010. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Meghúztak német történelem vizsgán az egyetemen.
2010. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
De miután meghúztak remélem átengedtek. :D
2010. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!