Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szokasos kerdes; szerintetek...

Szokasos kerdes; szerintetek mit jelenthet ez az alom?

Figyelt kérdés

Elore is bocs a ekezetek miatt.

Tehat multkor volt egy nem igazan szokvanyos almom;

Az eleje az volt, hogy (mivel tavkapcsolatban vagyok jelenleg a parommal, 1500km-re van innen,ezert marad az msn) eppen msn-en kamoztunk, amikor mondta, hogy meglatogat a reg nem latott unokatesoival. (Ezt kovetoen meg sok mellekes dolog volt,amit nem tartok lenyegesnek) Ideertek, kozosen setaltunk az utcan, amikor a parommal ossze vesztunk. En ott akartam hagyni, futottam, de mindig elem allt, csak ugy ott termett. Elkezdett rugdosni, en mar afoldon fekudtem, amikor belem rugott egy nagyot.(amugy soha nem bantott, egy rossz szava nem volt hozzam)

Es ekkor jott a legfurcsabb, hogy felebredtem.Legalabbis azt hittem, de alom volt.

Kinyitottam a szemem, ejjel volt, felultem, korbe neztem a szobamban, minden ugy volt, mint ahogy eredetileg (az utcarol betukrozodik a lampa fenye, ezert soha nincs teljes sotetseg). Hallottam, ahogy anyukam kiabal le a felso emeletrol, hogy minden rendben van-e. En valaszolni akartam, de nem jott ki hang a torkomon. Probaltam sikitani,de semmi.

Ez utan tenylegesen is felebredtem. Pont ugy, ahogy elotte almomban is. Teljesen leizzadtam, iszonyu rossz volt.

Fel is mentem anyuekhoz aludni, pedig nem vagyok mar kisgyerek. :D

Amugy regebben is volt mar ehhez hasonlo almom, ahol almomban felebredtem, csak most erre tisztan emlekszem.

Elore is koszonom a valaszokat!


2011. júl. 29. 03:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jelentenek ezek semmit, hidd el. Velem is volt olyan, hogy az álmodtam párszor, hogy felkeltem, de nem. Olyan is, hogy megbénultam álmomban és nem tudtam mozogni. Olyan is, hogy a tesóm megfolyt, pedig jóban vagyok vele. Olyan is, hogy valakinek írok MSN-en és teljesen be vagyok lassulva, nem bírok válaszolni a rengeteg kérdésre.
2011. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2011. júl. 29. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!