Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem sikerült? Esetleg...

Miért nem sikerült? Esetleg megálmodtam azt, hogy tudatosan álmodok?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt egy álmom, hogy az iskolám körül megyek és kb. 3évvel fiatalabb vagyok. Rájöttem álmomban, hogy ez egy álom és megpróbáltam repülni, elrugaszkodtam a földtől, de nem sikerült repülnöm.
2011. aug. 11. 00:20
 1/4 anonim válasza:

szia. itt mindenképp megtalálod a válaszokat. és regisztrálj a fórumra is :)

[link]

2011. aug. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zimu ***** válasza:
Az álomban a dolgok nem úgy működnek ahogy a földön. Ne próbálja elrugaszkodni , cs a "egyszerüen" a "tudatodal" próbálj felemelkedni. (majd legközelebb) :D
2011. aug. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nos. A tudatos álmodás nem könnyű, még meg kell tanulni, s gyakorolni kell. Én már egy csomó mindent csináltam tudatosan, repültem, s irányítottam az időjárást. De először azt kell megtanulnod, hogy mindig tudd, hogy álmodsz. Erre vannak különböző gyakorlatok. Ha már tudod, hogy álmodsz, akkor gyakorolhatsz. Bár nekem mostanában nem megy annyira jól, mert mindig, mikor rájövök, egyszerűen felébredek, s nem tudom, hogy miért. Kivetülök az álmomból, s utána már csak képzelődni tudok. :( De majd csak elmúlik ez. :)
2011. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2011. aug. 11. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!