Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet tudatosan irányítani az...

Lehet tudatosan irányítani az álmokat? Ez már annak számít?

Figyelt kérdés
Az,hogy napközben gondoltam egy személyre,és éjszaka vele álmodtam az vajon tudatos irányítás? vagy még mindig a tudatalattim szüleménye?(igazából nem akartam vele álmodni,csak eszembe jutott)
2011. szept. 18. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Normál álomban azok szoktak szerepelni, akikre gondolunk napközben, a tudatos álom egy olyan kaland lehet, amit nem korlátoznak a földi szabályok (pl. gravitáció).


Tudatos álmodáshoz ezt a gyakorlatsort szokták ajánlani:


[link]


Tudni fogod, hogy álmodsz, az bármely álombéli szituációkat meg tudod majd vizsgálni különböző szemszögekből, haladó fokozaton talán még az idő is pörgethető lesz (előre-hátra).


Nézd meg a Hipervándort, elég jó film, segíthet ráérezni az ízére.

2011. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2011. szept. 18. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tudatosan irányítod majd az álmod, akkor tudni fogod, hogy azt csinálod, nem kérdezed vissza, hogy akkor most tudatosan álmodtál-e.

Tehát kérdésedre a válasz: nem.

2011. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már többször volt hogy rájöttem hogy álmodok. De talán csak egyszer sikerült felébresztenem magam és arra sem emlékszem hogy hogy...


Gyerekként viszont sokszor "repültem" lebegtem álmomban - minden vágyam a repülés volt eszközök nélkül. Szal sztem felnőttként is tudod így irányítani az álmokat csak már nehezebben. Az hogy kivel mivel álmodsz az is csinálható dolog, gyakorolni kell és menni fog. Nem tudom hogy az is tudatos álmodásnak számít-e, de azt is gyakran csinálom :D

Szeretem "én irányítani" az álmom, mert ha nem teszem hatalmas baromságokat tudok álmodni, mintha más életét élném és nem igazán pihentet ki egy családi mészárlás vagy egy vietnámi háborús akció...


Azt viszont megmondhatom a "csípj meg" dolog nem működik álomban :D nem ébredsz fel tőle :D hülye amcsik.

2011. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
www.tudatos-alom.hu
2011. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!