Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nincs egyáltalán nyelvérzékem,...

Nincs egyáltalán nyelvérzékem, viszont szeretném alapfokon megtanulni az angol nyelvet 52 évesen. Milyen hasznos módszert tudtok ajánlani? Hogyan lehet bátran és merészen megszólalni angolul még akkor is, ha nem tudod tökéletesen az angolt?

Figyelt kérdés

Heti egy alkalommal járok nyelvtanfolyamra, amit a cégem szervezett, itt négyen vagyunk, én vagyok a legfiatalabb, a többiek 60 fölött vannak és már középiskolában tanultak angolt. Tehát én vagyok a leggyengébb láncszem.

Több különféle könyvet beszereztem már, de a beszéd megy a legnehezebben.


2011. febr. 22. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Márpedig a beszéd az menni fog, csak vedd magad körül a nyelvvel, és hangold rá magad!
2011. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

sokat segit ha angolnyelvü filmeket pl dvd-t nézel azt belehet állitani angol nyelvre, sokat segit.Meg probálj mondatokat tanulni,ugy sokal könyeb kifejezni magad,késöbb már ugy is automatikusan megy ha már jol haladtál a nyelvel.Ja és napiszinten foglakozál vele .

sok sikert.

2012. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mióta tanuljátok?
2017. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Középsuliban melyik nyelvet

tanultad ?

2018. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!