Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

kiskoromban, nagyon sokszor álmodtam:

1. Tóparton vagyok, egyedül, ahol egy stégről ugrálok a vízbe. Odajön egy fickó, hogy tanítsam meg neki a szaltót, megmutatom neki, aztán odaállok a partra, onnan nézem ahogy ugrik. Aztán hirtelen hátba lőnek. Kívülről látom, ahogy egy másik férfi pisztollyal áll mögöttem.

2. A családommal egy fedett labirintusban vagyok, ami tele van gombával (a föld szinte csak abból áll), sötét van meg hideg, és egyenként eltűnnek a családtagjaim, én meg ott bolyongok. (ennyire emlékszem belőle)


2011. aug. 16. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álmod jelentése (2.) szerint nagyon ragaszkodsz a családodhoz, és félsz, hogy elveszítheted őket.

Odaadó jellemre utal mindkét álom, de vigyázz, mert mert könnyen befolyásolható vagy! Ne hagyd, hogy ások kihasználjanak, eltérítsenek céljaidtól.


Egy álomfejtő

2011. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez félelmetes. A leírás teljesen illik rám! :O
2011. aug. 16. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!