Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Ez egy régebbi álmom,de nagyon zavar,és szeretném tudni,hogy esetleg mit jelenthet: A kertünkben mászkáltam,végig rossz érzésem volt,mintha valaki ott lenne és figyelne. Valamiért elindultam le a pincébe. Mindenütt gyertya volt, a sarkokban csirkecsontból és koponyákból pentagrammok voltak kirakva,mintha valami boszorkányfészekbe csöppentem volna. Megijedtem így azonnal visszamentem,de hirtelen a szemere sötétség borult, nem láttam.Éreztem, hogy valami közeledik,de nem tudtam menekülni,és valamit próbáltam lerángatni a szemem elől,mintha csak kezek lennének előtte,és azok miatt nem látnék.Mondtam, hogy ez csak egy álom,és ébredjek fel,most azonnal,és kis időre rá azonnal fel is keltem..:S


A másik ami még érdekelni,pont tegnap este álmodtam,enyhén fantasy világban játszódott. Egy vízalapú sárkányféleség voltam,és üldözött egy másik.Majd hirtelen egy ilyen torony szerű,lapos tetejű építményen voltunk.Ő elkezdett közeledni felém,de nem bántó szándékkal,miközben elkezdett felkelni a nap,és a sugarak az én bőrömet égették és porlasztották el. Megígértem neki,hogy visszajövök hozzá,majd képszakadás. Utána rendes emberi alakban ugyanitt voltam és újra találkoztam vele,de nem ismert fel.Más volt a kinézete,és teljesen őrjöngött...Ennek lehet valami jelentése?:S


2011. okt. 2. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti h túl sok horror és fantasy filmet nézel vagy olvasol és hamarosan ellátogat hozzád Freddy Krueger, vagy ami még rosszabb jönnek a rémkoppantók!!! Persze álmodban;)
2011. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelentenek. Csak álmok.
2011. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezeknek semmi jelentése. Csak azt jelenti, hogy túl sok fantasy filmet nézel! :-)
2011. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!