Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehet elérni a tudatos...

Hogyan lehet elérni a tudatos álmodást?

Figyelt kérdés
nagyon érdekelne a dolog, többen írták, hogy nekik sikerült (:
2011. aug. 16. 15:18
 1/7 A kérdező kommentje:
már volt velem olyan, hogy lelövettem magamat, csak mert fel akartam belőle ébredni. Meg olyan is volt, amikor tudtam, hogy ez csak álom, meg minden, stbstb
2011. aug. 16. 15:21
 2/7 anonim válasza:
hát én minden este ezt csinálom.. és engem már néha idegesít.
2011. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogy lehet, hogy tudod hogy álmodsz??? de jó lenne ha én is tudnék..de nem tudok. nagyon szar, mert amikor 5X álmodom ugyan azt, ugyanolyan izés, mint az előzőben. vagyis pl. ha valaki üldöz, és már álmodtam 4X akkor 5ödszörre is qrvára félek...hogy csináljátok?
2011. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ilyen félálomban van, mikor már majdnem felébredsz, de közben meg mégis alszol.

Velem olyan volt, hogy valami rossz dolog akart velem történni álmomban, és valahogy azt gondoltam hogy "ez csak egy álom, fel akarok ébredni" és felébredtem. Máskor meg valamit el akartam érni de nem sikerült. És azt mondtam magamban (álmomban) hogy mivel ez csak egy álom, úgy van minden ahogy én akarom. És sikerült elérnem.


De csak ez a2 alkalom volt.

2011. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 x) ***** válasza:
Huu nekem csak úgy jött. Nem is tudom hogy tudatos-e vagy csak az agyam szórakozik velem.. Én általában későn kelek föl és anya szólongat 10-20 percenként. De sokszor volt (van) hogy éppen álmodtam valami nagyon klasszat ő meg fölébresztett. És irritált hogy nem tudom meg mi lett a vége az álomnak. Visszaaludtam és onnan folytatódott ahol felébredtem. Nem tudom hogy ez tudatos-e :)
2011. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha előfordul velem, hogy bekattan valami egyes dolgok történtekor álmaimban és befolyást nyerek afelett, hogy mit teszek bennük. Igen érdekes -mivelhogy bármit, hangsúlyozom, BÁRMIT, megtehetsz amikor ez fellép-, és meg tudom érteni, hogy el akarják érni igen sokan. Én is preferálnám, ha bármikor megtörténne.

Mindig jól esik egy kis istenesdi, ez-az.

2011. aug. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem ritkán sikerül, hogy álom közben leesik, hogy csak, ilyenkor szoktam megpróbálni irányítani, amikor sikerül, akkor tényleg tudom, hogy csak álom és az enyém, ha nem, akkor viszont gondolom csak ezt álmodom, hogy tudom, hogy álmodok...
2011. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!