Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudom elsajátítani a...

Hogy tudom elsajátítani a tudatos álmodást?

Figyelt kérdés
szeretném megtanulni
2011. márc. 28. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
tudatosan úgy tudsz álmodni, hogy beveszel egy marék LSD-t.
2011. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam, ugyanis ez egy tudományág és egy létező jelenség amit tanulni lehet
2011. márc. 28. 18:14
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
nem hinném, hogy tudományosan elfogadott tény lenne, de előfordul. persze nem úgy, mint az Eredetben...
2011. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

na itt a módszer. Van egy óra a karodon. Kb 20 percenként megnézed. hetekig mindig. az kell hogy berögzüljön hogy megnézed mindig az időt. hogyha ez már reflexből megy akkor álmodban is megfogod csinálni. és az álomban nincs idő, az óra össze vissza fog állni. ebből ráébredhetsz hogy álmodsz. ez a lényege.

nekem már úgy is sikerült hogy álmomban tükör elé léptem és sok tükörképem volt és mind1ik mást csinált. ebből jöttem rá hogy álmodok.

vagy van egy trükk ami azoknak van akik sokáig tudnak aludni. én pl 8-10 között többször felébresztem magam órával és amikor visszaalszok egy kis fent lét után sokkal nagyobb az esélye hogy éber álmom lesz.

még annyit hogy nem szabad az álmot nagyon irányítani akarni hanem úszni kell az árral mert ha ellenszegülsz felébredsz. de vigyázni kell mert nincs olyan hogy memória az álomvilágban és van hogy belépsz az éber álomba aztán elfelejted.

ja és hozzáfűzném elég hasonló mint az erős hallucinogén drogok mert igazából ugyanígy működnek azok is. (de a drog rossz értem?)

2011. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Tényleg létezik tudatos álmodás.


Nagyon kicsi koromban sokszor álmodtam rosszat, amikor felriadtam futottam be szüleim hálószobájába éjszaka kellős közepén :) Persze az idegeikre mentem ezzel. Anyukám mondta ha rosszat álmodok, álmomban mondogassam magamban ez csak egy álom bla bla :) És sikerült ezt elérnem! Azt találtam ki, hogy ha rosszat álmodok, direkt pislogni fogok álmomban, akkor talán majd "igazából" is kinyitom a szemem és akkor felébredek. És ez tényleg mindig bejött ! Így utólag belegondolva hihetetlen hogy sikerült ilyesmi, álmomban teljesen tudatában voltam, hogy most pislognom kell és akkor fel fogok ébredni. Onnantól kezdve egy rossz álomtól sem féltem.


Oké, ez nem olyan tudatos álmodás mint pl az Eredetben :) de ez is egy fajtája szerintem. Teljesen tudatában voltam hogy álmodok és hogy most mit kell tennem. Ki tudja ha sokat gyakoroltam volna lehet mást is el tudtam volna érni...


Persze így felnőve is vannak néha rémálmaim, de ami érdekes hogy tudatosan már nem tudok álmodni, mintha a korral együtt "kinőttem" volna :S


Hát nagyjából ennyi, és légyszi ne fikázzátok le :)

2011. márc. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is mikor valahogy beugrott, hogy tudatos álmom van, akartam valami jót csinálni de felébredtem :(
2011. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 KeMilan válasza:
Ez érdekes dolog! Megkérdezhetem,hogy mire szeretnéd ezt használni ?
2011. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
előző elötti VELEM UGYANEZ VAN :( MINDIG FELÉBREDEK :(
2011. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én kis koromban rájöttem, hogy álmodok (valami indiánok akartak megkínozni a nappaliban) és fel akartam ébredni, és az istennek sem sikerült. Rohadtszar volt. :)
2011. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak arra szeretném használni, hogy ennek személyiségfejlesztő hatása van így sok pozitív dolog érhető el vele, továbbá szórakozás is mert azt csinálhatok amit akarok és ha esetleg gondolkodni akarok mert nappal nincs rá időm, így ezt is megtehetem, de közben mégis pihen a testem. (a kérdésedre válaszolva)
2011. ápr. 15. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!