Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A felettünk lakó öregasszony...

A felettünk lakó öregasszony állandóan a mi erkélyünkre önti a vizeletét. Már be is bizonyítottam, lehívtam a fiát, aki a családjával szintén felettünk él, megmutattam Neki mi történik. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés
A néni családja azt mondta,hogy teljesen egyetértenek velünk, feltakarították az erkélyüket, de én azért kitettem megint a fehér ruhadarabot,ami ma reggelre megint tiszta bűz,sárgás foltú lett. Nem tudom kitenni a ruhákat száradni, a 17 hónapos fiamat nem tudom kiengedni nézelődni,és ha kinyitom az erkélyajtót, árad a bűz. Mit csináljunk?
2009. szept. 9. 09:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem neked kellene cselekedned hanem azoknak akiknél lakik a mamika, aki nyilván szenilis. Nehéz a helyzet mert ha a mamika otthon marad egyedül és a többiek elmennek dolgozni, akkor senki sem figyel rá, öntheti a pisit. A rendőrség nem fog ezzel foglalkozni, maximum szociális szervezetek, akik gondnokság alá helyeztethetik a mamit. ha az ér valamit. A lakóknak kellene zárat tenni az erkélyre hogy ne tudjon kimenni. Tényleg nagyon nehéz helyzet hiszen aligha tehet erről bárki..
2009. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán megoldás lehet, ha a nénit napközben elviszik otthonról. Van nyugdíjasok napközije, nyugdíjasok klubja, vagy olyan idősek otthona, ahova csak bejárós lenne a néni, tehát nem élne ott, csak napközben vigyáznak rá. Persze, ilyen állapotban már elgondolkodtató lenne a végleges intézményi elhelyezés, hiszen, ha az alap dolgokban megromlott a belátási képessége, akkor bármelyik percben önveszélyessé is válhat.
2009. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Őszinte együttérzésem ...
2009. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi' de miért pisil a mami bilibe, ha van a lakásban WC? El kellene neki magyarázni, talán megértené, hogy sokkal kényelmesebb a WC-ét használni, el kell dugni előle a bilit, vagy azt az edényt, amit használ. Az első válaszoló megoldása lenne a helyes, be kell zárni a néni elől az erkély ajtaját. Ha napközben nincsenek otthon, a néni ki is eshet. Hányadik emeleten laknak? Olyan szomorú, hogy öregségükre akár ilyeneket is megtesznek, biztosan nem szándékos:(
2009. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az öregasszony,amikor ideköltöztek a nagyobbik szobát kérte, mert az erkélyen akar üldögélni. Nagy bagós, és érdekes hangokat ad ki amikor kint van. A fia állandóan dolgozik, mivel hitelre vették a lakást, állandóan melozik. Felesége meg itthon van a 9 hónapos kisfiúval. Ők nem használják azt a szobát, illetve erkélyt, az Ő életüket is megkeseríti az öreglány. A néni nem hajlandó kimenni a lakásból, mert "nagyon fáj" a lába. A vizelet dolgot szerintem direkt csinálja, éjjel. Biztos,hogy ő az, mert frissen újítottuk az erkélyt, ahol lecsorog az anyag,el van szineződve a fal. Volt rá példa, hogy kint játszottunk, és az öreglány ránköntötte a vizet,merthogy "locsolja" a virágot.
2009. szept. 9. 10:44
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?Fúúú de durva...:SNem irigyellek:S

Mit tudsz tenni?Esetleg a gondnoknak nem tudsz szólni?Hátha ő is elszólíthatja őket:SÉn megértem a néni fiát meg menyét is,mert anya öregotthonban dolgozik láttam már durvábbat is,de azért ez főleg kisgyerekkel...mond meg h adják be napközben oszt cső,nehogy már...te meg szagold a húgyszagot..ha más nincs hívd fel a körzeti szociális osztályt,hogy legyenek szívesek kijönni és bevonniXDBár ez hülyeség,de na..

2009. szept. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tegnap fertőtlenítést csináltam az erkélyen. Este 11kor azt néztük,hogy csepeg le a vizelet. Ma ismét lehívtam a szomszédot, alíg akarta elhinni,hogy tényleg az Ő anyja csinálja. Megkértem,hogy változtassanak,mert ez így nem állapot. Nagyon kézséges volt, megigérte. 2 óra múlva jött le, hogy bocsi,de eláztattunk. Ázik a fürdőm. Most volt lakásfelújítás. Felhívtam a szabálysértési osztályt, ahol azt mondták,hogy nem sokat tehetek, max vezessem el valahogy a vizeletet,ami lefolyik és hozzátette,hogy lhet 30 év múlva ugyanúgy én is a vizeletemet fogom másra üríteni.
2009. szept. 10. 15:03
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
sajnállak nagyon, de a kutya se fog foglalkozni a dologgal, mármint ilyen szabálysértési osztályon. és a lakóközösség sem megoldás, mivel csak téged érint a dolog, másokat nem fog érdekelni. max azt tudod tenni, hogy az ő erkélyük aljára felszereltek egy elvezetőt, ilyen kifelé lejtő tetőszerűséget, akár bádogból. nem szép, de legalább nem tudja hozzátok önteni a vizeletet. aztán ha már erkélyére is kerül belőle, akkor majd tesznek valamit. jobbat nem tudsz.
2009. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már csak 1 dolgot tehetsz,aztán ennek az árát kifizetteted velük.Fogod és az erkély első peremére,csináltok egy nagy alumínium lapot,úgy hogy kiérjen oldalt is annyira,hogy biztos,hogy ne ázzatok be...

És ráadásul még be is áztattak titeket?Pffff:S

Ez az egy megoldás van,mert a mama biztos,hogy nem fogja nem rátok önteni...a szabálysértési osztály meg beka.phatja,hogy még neked szóltak be:/

2009. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek pelenkájából gyűjtsd össze a kakit és dobd fel a nyanyának!!!!!!
2009. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!