Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Város voltam, és más országok igyekeztek az életemre törni.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy Los Angeles vagyok, és találkozom más országokkal. Oroszország el akart foglalni, Fehéroroszország meg akar ölni, Franciaország megerőszakolni, Magyarország össze akart velem barátkozni, Olaszország pedig megijedt tőlem és elfutott. Végig az otthonomat, az Egyesült Államokat kerestem, de nem találtam meg, és már nagyon féltem egyedül egy idegen helyen, annyi idegen között.


Mind emberek voltunk.


2011. aug. 18. 02:16
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez bízonyítja hogy a magyarok kedvesek de szerintem ez nem nagyon jelenthet semmit max annyit hogy magányosnak érzed magad....
2011. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tazok válasza:
100%

én nem vagyok álomelemző ezért nem tom


Mondjuk arra kíváncsi lennék hogy hogyan mentél mikor egy város voltál?

2011. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, a magyarok tényleg kedvesek tudnak lenni :)

Egyébként úgy, hogy ember voltam, csak valahogy tudtam magamról, hogy közben város is, ahogy a többi emberről is, hogy ez meg ez az ország.

2011. aug. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!