Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban, sétáltam egy úton....

Álmomban, sétáltam egy úton. Ahogy visszanéztem nagyon csúnya, sötét felhőket láttam, de ahogy magam elé néztem világos és felhőtlen volt az ég. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 08:31
 1/3 anonim válasza:
Egyszerűen gondolkodva, talán hogy életed teljes legyen, és felhőtlen, gond mentes, a megfelelő úton jársz :)
2011. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uh, de jó:) Én is valami ilyesmire gondoltam, csak nem találtam az ég jelentését az álmoskönyvben:)
2011. aug. 20. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy út az álomban azt az irányt szimbolizálja, amelyet az álmodó az életben önmagának kiválasztott. Az álom körülményitől függően a felhőnek 2 jelentése lehet. Egyrészt jelenthet épülést, vagy vallásos érzéseket. Másrészt arra utalhat, hogy az álmodó egy másik ember, vagy esetleg egy tárgy által háttérbe szorítva érzi magát. Azonban a világosság azt jelenti, hogy az álmodó igen gyors felfogású és tudja, hogy a saját életében a problémákra valójában mi is a megoldás. :D
2011. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!