Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már hasonló álmotok?...

Volt már hasonló álmotok? Néha egy olyan világról álmodom, ahol csak szőke hajú kék vagy zöld szemű, és világos bőrű emberek élnek, egy harmonikus világban.

Figyelt kérdés

Ebben a világban nincsenek csúnya és szép emberek, mindenki tökéletes, ebben a világban nincsen gonoszság,ebben a világban nincsenek kövérek és betegek,ebben a világban az emberek nem rombolnak hanem építenek.

Miért nem lehet ilyen a világunk?


2011. aug. 22. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szép lenne, de az emberi kapzsiság,mohóság és hatalomvágy miatt nem lehet :(
2011. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
mert nem minden ember szőke
2011. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert halálra unnák magukat az emberek.
2011. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Am miért csak szőke emberek legyenek? Az miért lenne jó? o.O
2011. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mert a szőke haj a tisztaság szimboluma


nem unnák magukat halálra, mert építenének.

2011. aug. 22. 23:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hitler is valahogy így képzelte el a háború megnyerése után az országát. :O
2011. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert unalmas és halálra ítélt.


Az élet maga a változás, maga a harmonikus káosz.


Ha mindenki ugyanolyan tökéletes, egyetlen vírus elég, hogy mindenkit megöljön. A genetikai változatosság a fennmaradás kulcsa.

A gonoszság.. nos a mi világunkban is mindenki érzi mi a jó, és mi nem az, ahhoz viszont a fejekbe kellene belenyúlnod, hogy azokat, akik nem foglalkoznak ezzel, a helyes úton tartsd.

Ugyanakkor az ősjó mellett vannak kétértelmű, ámbár kevésbé hangsúlyos helyzetek, melyek megítélése gyakran attól függ, mely nézőpontból szemléljük. Ami az egyiknek tragédia, a másiknak élet lehet.


Egyébként én úgy gondolom, hogy a legnagyobb gond, hogy az emberek nem ismerik önmagukat, és az aktuális szerepüket a világban. Ha törekednének ennek megismerésére, boldogabb világban élhetnénk.


Egyébként a közgazdaságtan is foglalkozik már a nem számszerűsíthető, pénzszerűsíthető emberi "jól léttel", ami előbb-utóbb nagy gazdasági átalakulásokat hozhat, ami szintén egy jobb világ felé mutat.

Mellette pedig talán a technológia is úgy változik majd, hogy élvezhessük a technika vívmányait, de ne kelljen mindent elpusztítani közben.

2011. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a szőke hajnak meg semmi köze a tisztasághoz.

Lehet hogy szimbólum, de a stopptábla sem állítja meg az autót, hiába szimbolizálja számodra a kötelező megállást.

2011. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hitler is valahogy így képzelte el a háború megnyerése után az országát.


Én is ezt akartam írni :-DDD

2011. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te Finnországról álmodsz. :D
2011. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!