Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya a világos...

Nagyon csúnya a világos színekkel rendelkező nő? Szeretnék egzotikus lenni, sajnos nem lehetek az.

Figyelt kérdés

Világos színekkel rendelkezem: világos bőr, pici szeplő, hosszú egyenes szőkés haj és szürkéskék szemek.

Mindenki azt mondja hogy a kreol, barna szemű, barna-fekete hajú sötét szemöldökű nők a szépek, a világos színűek elvésznek, nem szépek, nem szexisek.

Egzotikus nem lehetek, mert kék a szemem, napozni nem napozhatok, mert nem bírja a bőröm, és egyszer festettem a hajamat sötétbarnára + feketére borzasztóan öregítette a vonásaimat:(


Kb. Ilyenek a színeim: (arcszín, szemöldök, a haj is ilyesmi)

[link]



És ilyen az emberek szerinti kedvelt nő színei(ilyen szeretnék lenni):

[link]


Azért tettem fel a kérdést, mert itt vannak ilyen kérdések ami a szemszín hajszín, bőrszínre utalnak, és szinte mindenki a kreol-fekete hajú-barna szemű nőket preferálja.


2011. máj. 3. 14:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
ez baromság :) én szőke vagyok zöldeskék szemű és nagyon bejövök a pasiknak. egy világos bőrű szőke nőből sosem lesz kreol szépség. te északi típus vagy, használd ki az adottságaid. ne azon keseregj ami nem vagy hanem annak örülj ami vagy. ha annyira egzotikus akarsz lenni menj olaszországba vagy spanyolországba megőrülnek majd érted a férfiak...
2011. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
36%
mindenkinek más az ízlése, a szemeden színes kontaktlencsével tudnál változtatni :)
2011. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha nagyon óvatosan kezded, járj el szoliba, először nagyon kevés időre. El tudod érni, hogy szép barna legyél.

A hajad, mikor befestetted, lehet azért nem állt jól mert meleg vagy hideg színárnyalatok voltak, próbálj ki egy másikat. A barna bőrszínedhez meg másképp fog állni. A szemöldöködet is befestetheted, szempilláidat is. A szemed már annyira nem lesz zavaró, esetleg tudsz barna színű kontaklencséhez is jutni.

Eléggé mű lennél, de ha ez az álmod...Meg lehet csinálni!

2011. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mű nem szeretnék lenni, szoliba nem mehetek-nem barnulok. Végülis az összkép jó, csak mindenki mostanában "egzotikusmániás" és annyira rosszul esik, olyan "világosnak" érzem magam.

Érdekes viszont, hogy a mediterránabb barátnőim meg engem irigyelnek, úgyhogy a kutya sem tudja.

2011. máj. 3. 14:57
 5/19 anonim válasza:
86%
Nem tudom tudod-e h nagyon sok férfinak a szőke nő a favoritja ,tényleg szépek az egzotikus nők de bisztos vagyok benne h te is az vagy .Szerintem a természetesség az egyik legszebb, és ne festes a hajad túl sötétre a mindenképp változtatni szeretnél maradj a szőke árnyalatainál.
2011. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen a világos vörösesbarna ami még jól áll, illetve ami ennél világosabb.
2011. máj. 3. 15:07
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Szívesen lennék a helyedben :) Nekem mesterségesen lehet csak szőke a hajam.

De a szemem a zöld és a bőröm is csak minimálisan szolibarna, annyira, hogy ne üssön el nagyon a hajszínemtől.


Szerintem ne keseregj, inkább hangsúlyozd az ártatlan nőiességed, lágy esésű ruhákkal, esetleg kalappal, ami még a naptól is véd és divatos is. Sok pasi fordul majd utánad ám ! :)

2011. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egy ilyen nő sokkal különlegesebb, ritkább és elegánsabb, mint a mediterrán. Olyan igazi "hűvös szépség", ami legalább annyira szexi, mint egy mediterrán nő.

Személy szerint nagyon irigyellek, pedig nincs kreol bőröm, csak sötétszőke hajam és barna szemem.

2011. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Ajj, ha tudnád mennyire irigyellek. Én inkább az egzotikushoz tartozok: barna szem, barna haj, és kicsit kreolosabb bőr. Nyáron fél perc alatt lebarnulok, és ezt utálom, mindig magas faktorszámú naptejjel kenem magam, hogy kevésbé látszódjon, hogy megfogott a nap.

Mindig is világos bőrt akartam, vöröses hajjal és szeplőkkel. De sajnos nem ilyen vagyok :/

Úgyhogy szerintem pont ez a különleges (mármint a világosabb színek)

2011. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Vanilia hime: nekem is sötétszőke a hajam már és egy-két árnyalattal van világosabbra festve, jajjdeszőkére azért nem festem, mert akkor nagyon sápadt lennék:D
2011. máj. 3. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!